В усі віки книга була скарбничкою мудрості. Навіть сучасні діти, які, здається, прикипіли до телефонів та планшетів, не відмовляться полистати красиву книгу, прочитати щось новеньке та помилуватись неймовірними та яскравими малюнками. Пропонуємо ознайомитись з рейтингом найкращих книжок для дітей в Україні.

  1. «Тореадори з Васюківки», автор Всеволод Нестайко. Перше видання було в 1973 році. Чистий гумор, симпатичні герої і така прекрасна атмосфера, що її вподобають не лише діти, але й підлітки, і навіть дорослі. Прекрасний твір українського письменника, який варто прочитати неодмінно.
  2. «Чарлі і шоколадна фабрика», автор Роальд Дал. Ця книга прийшла до нас із заходу, де має неймовірний успіх. Маленький хлопчик із бідної родини на кожен свій день народження отримував лише одну шоколадку. Не дивлячись на це, він був неймовірно добрим. І невдовзі доля дарує йому неймовірні пригоди.
  3. «Маленький принц», автор Антуан де Сент-Екзюпері. Цей твір має прекрасну історію створення. Пан Сент-Екзюпері був не лише письменником, але і льотчиком. Якось він потрапив у аварію над пустелею. Саме там, поки ремонтував всій літак, він знайшов приятеля: пустельну лисицю. Невдовзі після цього весь світ побачив його «Маленького принца».
  4. «Гаррі Поттер», автор Джоан Роулінг. Якщо дитячі книги купити сьогодні можна як в магазинах, так і в онлайн, то ці книги можна дивитись. Екранізація всіх частин культового твору є дуже вдалою. Тому діти настільки й люблять цього персонажа. Адже це так захопливо не лише читати, але й бачити всі ці «Абу-ра-ка-дабра!» на екрані.
  5. «Казки Барда Бідла», автор Джоан Роулінг. Це ще один прекрасний твір цієї письменниці. Події в історіях книги пов’язані із чарівним світом Гаррі Поттера. І тому читати їх буде не менш захопливо, ніж самі історії про могутнього чарівника. До того ж подивитись на все трошки з іншого боку буде несподівано, що допоможе затримати увагу дитини на книзі на тривалий час.
  6. «Снігова Королева», автор Ганс Христіан Андерсон. Історія про дружбу хлопчика та дівчинки, про її відвагу та про порятунок Кая з полону Снігової Королеви, вже не вперше западає в серця маленьким читачам. Вони поринають у дивовижний світ пригод Герди, разом з нею тікають із саду квітів, розбійників, палацу снігової королеви. Цікава історія із щасливим фіналом – найкраще, що можна запропонувати дітям.
  7. «Матильда», автор Роальд Дал. Це тепла та ніжна історія про маленьку, дуже розумну дівчинку. Її не розуміли ані дорослі, ані однолітки. Та одного разу Матильда вирішує, що варто перевиховати дорослих. І починаються пригоди, відірватись від яких буде неможливо до останньої сторінки як дітлахам, так і дорослим. Адже інколи корисно просто насолодитись таким прекрасним твором і отримати позитивний настрій на весь наступний день.

Цікаві історії, казки, дива можуть змусити навіть найбільшого прихильника комп’ютерних ігор взятися до книги. І нехай сьогодні це буде одна сторінка, завтра вона може перерости в цілу книгу.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
1
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.