Тіні незабутих предків – перший українських містичний фільм.

Знятий відомим українським режисером Любомиром Левицьким. Зйомки фільму відбувалися на території Чернівецького Національного Унівреситету імені Юрія Федьковича, а також в українських карпатах.

tini-nezabutyx-predkiv

Бюджет фільму склав 1 мільйон доларів. Тіні незабутих предків зібрали в українському прокаті майже 2 мільйони доларів.

У фільмі зіграли відомі українські актори такі як: Ольга Сумська, Дмитро Ступка, Олег Цьона, Олена Мусієнко, Павло Лі.

Сюжет. У давіні часи Українські Карпати були перповнені злими духами, магією, та чарами. Українські мольфари постійно вели боротьбу проти демонів та злих сил. Щоб стримувати зло наші мольфари створили коло сили та усіх злих духів полонили в книгу Тіней. Щоб злі духи не вирвалися з книги Тіней, мольфари створили магічну згарду, яка була своєрідним замком, але через помилку молодого мольфара одному із злих духів владалося втекти з книги і почати полювання за магічною монетою.

У нас час молодий студент Ваня, якого грає Дмитро Ступка, навчаєтсья в універі, закоханий в найкрасивішу дівчину своєї групи, але випадкового Івану вдалося відкрити магічну згарду, і його друзі отримують знаки, що буде далі, дивіться у фільмі.

Загалом Тіні незабутих предків якісний фільм, хоч має чимало недоліків у сюжетній лінії, та грі акторів. Принаймі його варто подивитися любителям американських трилерів, містики та жахів. Фільм можна сміливо оцінити на 8 балів з 10.

Трейлер

Dodik