Психологія

Що таке токсичний позитив?

Звичайно, всі люди повинні фокусуватися на позитивних речах у своєму житті, але іноді вони перегинають  палку. У деяких ситуаціях немає нічого доброго, хоч би як людина намагалася знайти в них позитив.

У жодному разі не можна йти в заперечення, іноді потрібно дати вихід негативним емоціям, щоб цим звільниться і відчути себе краще.

Коли ж позитив стає токсичним? Як не потрібно спілкуватися з оточуючими?

Що таке токсичний позитив?

  1. Якщо людина зіткнулася з важкою життєвою ситуацією, не треба говорити про те, що їй не варто хвилюватись чи переживати. Необхідно визнати проблему і переконати людину в тому, що в неї вірять, а отже, вона не повинна опускати руки.
  2. У жодному разі не можна говорити людині про те, що вона надто негативно налаштована. Краще відзначити, що іноді негативні емоції можуть принести їй користь, адже це справді так. Якщо людина зможе позбутися цього негативу екологічно, нікому не зашкодивши, вона лише виграє.
  3. Не потрібно шукати плюси у подіях, що відбулися. Важливо розібратися в ситуації та допомогти людині вийти з плачевного стану, а не намагатися обдурити її чи знижувати важливість її емоцій.
  4. Кожна людина має право помилятися, тому в жодному разі не можна критикувати свого друга чи знайомого, якщо вона десь оступилася. Важливо пояснити йому, що тільки за допомогою помилок, які потім трансформуються в досвід, вона зможе вирости і стати кращою особистістю, ніж є зараз.

Іноді фокусуватися на хорошому може бути непросто, тому не варто змушувати людину робити це. Потрібно просто бути поруч, іноді мовчати нічого не говорити, але дати зрозуміти близькому, що він не повинен знаходитися на самоті, якщо йому важко впоратися з проблемою без сторонньої підтримки.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія