Кожне століття планета Земля робить новий виток в нескінченність. Всесвіт розкриває свої обійми для переходу людства в нові епохи. Змінюються смаки, переконання, світогляд, люди і країни. Змінюється життя на планеті. Перетворюється світ.

Епоха Риб принесла землянам багато страждань і бід. Очищення від гріхів було головною ідеєю суспільства. Вона символізувала містицизм, релігійність, побожність, відхід у себе, таємну владу і фанатизм, покаяння. Людина була прихильником певної релігії. У цю епоху в світ прийшов Христос і навчив усіх любити. Вифлеємська зірка осяяла простори Всесвіту світлом всеосяжної любові до всього живого на землі. Зло було переможено і восторжествувала перемога!

Ера Риб дала передумови розвитку комп’ютерних технологій. Це сталося в кінці жовтня 1969, коли була зроблена перша спроба інформаційного обміну між двома «розумними машинами», які перебували в університетах Америки. Подальший розвиток мережі удосконалювався швидкими темпами, аж до 1997 року.

Сучасне суспільство з кожним роком досягає розквіту і прогресу в медицині, науці і техніці. Наступила ера Водолія унікальна і непередбачувана! Вона сповнена несподіванок, переломних моментів, нестандартних ситуацій, криз, злетів, падінь і катастроф. В епоху Водолія кожен житель планети Земля повинен прагнути до духовності і виконання свого життєвого призначення. Саморозвиток – важливий крок на шляху до успіху! Золотий Вік дарує людству братство і рівність, незвичайні здібності і осяяння, нову расу, єдність різних віросповідань. Ера Водолія несе вибух новітніх комп’ютерних технологій, впровадження в життя цікавих планів і проектів, приголомшливі відкриття та винаходи.

Водолій – знак свободи, добра, любові, гармонії, духовного очищення, катарсису. Ним керує планета Уран, несуча зміни в особистому житті і перевороти в суспільстві. З ним пов’язане наше майбутнє.

Той, хто хоче багато чого досягти, повинен постійно розвиватися і самовдосконалюватися. У цей час потрібно йти поруч з однодумцями і спорідненими душами. Вони будуть допомагати в справах, підтримуючи всі ваші задуми і починання. Люди, з якими вас нічого не пов’язує, відійдуть на задній план. Людина буде гостро відчувати, хто разом з нею. Головне – прагнення до добра, інакше в свідомості людей може наступити «катаклізм».

Творчі люди знайдуть космічну свідомість, яка осяє їх серця світлом істини. Вони – частинка Всесвіту. Кожен поет, співак, музикант зіграє свою роль в культурі та мистецтві. Прагнення до творчого самовираження проявиться у них особливо яскраво.

Тільки – справжнє добро, віра в чудеса, милосердя, любов до людей і розуміння всіх світових філософій допоможуть людям вийти на новий рівень земного буття, підвищити свідомість і знайти щасливе існування в ері Водолія !!!

Іван Гудзенко