Немає нічого дивного в тому, що маніпулювати своїми коханими можуть як жінки, так і чоловіки. Але як же людина може зрозуміти, що чоловік хоче нею керувати і все робить тільки так, як йому подобається? Як зрозуміти, що людина хоче зробити свою другу половинку зручною для себе?

Які ознаки на це вказують?

 Уникає відповіді

Навіть викрити у зраді таку людину неможливо, адже якщо жінка почне запитувати маніпулятора про те, чому йому постійно дзвонить його колега, він тут же переведе тему та зацікавиться стосунками жінки з її начальником. Партнер намагатиметься також викрити її в невірності, тому що не хоче говорити про себе.

Примушує жінку почуватися незручно

Якщо жінка постійно закочує скандали своєму чоловікові просто тому, що вона більше не може терпіти його неналежну поведінку, він обов’язково розповість про це спільним друзям для того, щоб вони підтвердили, що жінка просто не поважає свого партнера і взагалі поводиться як божевільна.

Навколишні його люблять

Як правило, маніпулятори знають, як спілкуватися зі своїм оточенням, а тому їхні друзі та знайомі навіть не здогадуються, яким тираном маніпулятор може бути наодинці зі своєю коханою. Зі сторони можна подумати, що маніпулятор поводиться ідеально, але як тільки двері спальні за ним зачиняються, він починає влаштовувати істерики своїй другій половинці.

Ніколи не говорить про щось докладно

Маніпулятори дуже потайливі, вони ніколи не скажуть, куди вони раптом йдуть серед ночі, хто їм постійно пише, адже вони знають, що жінка не буде задоволена відповіддю. Але при цьому маніпулятор вважає, що він не дурить свою жертву, а значить, він чистий перед нею.

Ольга Степаненко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
1
Любовь
1
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.