Культура

Оздоровча сила медитації за методикою Фалунь Дафа

У той час як повсякденне життя наповнене стресами, багато хто шукає альтернативні можливості бути здоровими і щасливими. І все більше людей в усьому світі, зокрема й в Україні, починають медитувати.

Її популярність зростає, оскільки сучасна медицина знаходить додаткові підтвердження того, що медитація здатна покращувати зосередженість, ефективно усувати напругу і навіть пом’якшувати хронічні захворювання. А низка наукових експериментів доводить, що енергія від людей, які досягли високого рівня в практиці медитації, перевищує звичайні показники в сотні або тисячі разів.
Оздоровча сила медитації за методикою Фалунь Дафа

Медичні дослідження

Співробітники Каліфорнійського університету виявили, що в певних сферах головного мозку людей, які тривалий час практикують медитацію, визначалося більше сірої речовини, ніж у людей, які не займаються нею. Як відомо, обсяг функціонуючої речовини головного мозку природно зменшується з віком. Тому такий результат медитації відразу привернув увагу вчених.

Подальші дослідження підтвердили, що медитація покращує взаємодію різних ділянок мозку й уповільнює темпи його вікової атрофії.Медитація позитивно проявила себе в лікуванні стресових розладів, вона уповільнює старіння й прискорює фізичну реабілітацію після травм і хвороб. У більш ранніх дослідженнях було доведено, що вона знижує прояви депресії, уповільнює прогресування ВІЛ-інфекції та навіть дозволяє людині контролювати терморегуляцію тіла. Усіх цих різноманітних ефектів можна досягти за допомогою медитації, яка не вимагає від нас матеріальних затрат, інтенсивної фізичної роботи або чогось надприродного. Для неї потрібне лише тихе місце і бажання спробувати.

Медитація ― для кожного

Однією з найпоширеніших практик медитації в усьому світі стала система самовдосконалення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун). В її основі виконання п’яти комплексів плавних енергетичних вправ, зокрема й медитації, але головне ― поліпшення свого характеру згідно з принципами істини, доброти і терпіння. Сьогодні за Фалунь Дафа займаються мільйони людей незалежно від віку, соціального статусу і віросповідання. Ця практика всюди поширюється безкоштовно. В Україні нею займаються кілька сотень людей у різних містах.

Тисячоліттями вчителі таємно передавали такі системи єдиному наступнику. Майстер Лі Хунчжи адаптував практику Фалунь Дафа для сучасного суспільства і в 1992 році публічно представив її у формі цигун. Уже через сім років у Китаї нею займалося близько 100 млн людей. Фалунь Дафа тепло зустріли не тільки на Сході, але й на Заході. Майстер Лі Хунчжи і його метод дістали близько 4000 нагород. Вчення Фалунь Дафа викладене в книгах «Чжуань Фалунь» і «Фалуньгун». Ці та інші роботи Майстра Лі Хунчжі перекладено на 38 мов.

Більше відео про методику Фалунь Дафа можна переглянути  на офіційній сторінці у Facebook.
(https://www.facebook.com/watch/?v=2181872235464962)

Книги, аудіо- та відеозаписи дев’яти лекцій Майстра Лі, а також відеонавчання вправам і музика до них ― у вільному доступі на сайті: falundafa.org

За більш ніж 25 років практика Фалуньгун поширилась у 114 країнах і автономних регіонах. Фалунь Дафа і її засновник Майстер Лі Хунчжи дістали широку підтримку від урядів і організацій. У деяких країнах офіційно заснували знаменні дати: «День Фалунь Дафа», «Тиждень Фалунь Дафа». Численними листами і грамотами практику заохочують за особливий внесок у покращення фізичного і морального стану суспільства.

Відгуки українців про методику Фалунь Дафа

Лариса, 70 років, Дніпро

«Раніше у мене була вада серця. Лікарі говорили, що потрібна операція. Коли прочитала книгу Фалунь Дафа «Чжуань Фалунь», то зрозуміла, що в усьому є причинно-наслідковий зв’язок, що думки і вчинки людини визначають її майбутнє. Раніше я завжди звертала увагу на недоліки інших, хотілося переробити інших людей. Тепер я стала помічати свої недосконалості й виправляти їх. Таку роботу над собою я проробляю щодня: вдома, в офісі, в транспорті ― де б я не була. За 16 років занять за Фалунь Дафа вада серця у мене зникла, тиск нормалізувався. Таблеток давно не приймаю ― вони мені просто не потрібні. Якщо нічого не болить, навіщо звертатися до лікаря? Щодня виконую вправи, але головне, намагаюся стати добрішою, терпимішою до людей. Завдяки практиці Фалунь Дафа моя зона комфорту збільшилася, адже я стала здоровою, і мені все частіше вдається керувати своїми почуттями та емоціями».

Олександр, менеджер із продажу, 38 років, Конотоп

«На роботі мені щодня доводиться спілкуватися з великою кількістю людей, тому в кінці робочого дня часто виникав стан коли мозок «закипає». Щоб його усунути, я вдавався до алкоголю, і це вже стало звичкою. Почавши вдосконалюватися за Фалунь Дафа, ясніше усвідомив, що така звичка не доведе до добра, і замінив «допомогу» алкоголю на медитацію. Паралельно з цим переглянув своє ставлення до ситуацій, які формують цей неприємний стан, і почав вчитися дивитися на них під іншим кутом зору. Зник головний біль, і життя стало спокійнішим».

Але, попри значний позитивний ефект Фалуньгун, 20 років тому китайська влада почала жорстоко переслідувати тих, хто ним займається в КНР. Ініціював репресії тогочасний генсек КПК Цзян Цземінь. Він угледів у зростаючій популярності цього вчення загрозу для свого авторитарного правління; оскільки, згідно з даними соцопитування, 1998 року чисельність послідовників Фалуньгун значно перевищувала кількість членів компартії. Людей почали запроторювати до в’язниць та піддавати тортурам. Проти них було розпочато масштабну інформаційну кампанію. Ці репресії в КНР тривають і досі. Переслідування Фалуньгун уже засудили уряди багатьох країн.

 Для контактів: 0 97 900 68 42, Катерина

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Культура

Культура

Що таке романтизм?

Романтизм – це великий мистецький, літературний та інтелектуальний рух, який сформувався наприкінці XVIII століття і ...