Отто фон Ботенлаубена відносять до представників жанру музичної поезії середньовіччя мінезінгу.

Народився у 1177 році в Хеннеберзі (район Майнінгену, Німеччина) в графській сім’ї. Батько – Поппо VI, граф Хеннеберга, матір – Софія, графина андекська та істрійська. Ім’я Отто прослідковується в документах раннього періоду, датованих 1196-1197 роками, де підтверджується фігурування Ботенлаубена як графа Ханнеберзького.

У 1206 році Отто іменує себе цим титулом, пов’язаним із замком Ботенлаубен, неподалік від Кіссінгена (Фраконія). На жаль від замку залишилися одні руїни. Фіксування імені поета видно із документів імператора ГенріхаVI (датується 1197 роком), що цілком пов’язує графа з каральною компанією імператора проти італійців.

Хрестоносець Отто подорожує по Святій Землі. Потім піднімається в кар’єрному рості при єрусалимському королю.  Завойовує серце Беатріс де Куртене – дочки сенешаля. У 1220 році Отто здійснює продаж своїх земель на користь Тевтонського ордену.

По повернені в Німеччину увійшов в придворну знать. На відміну від батька, сини обрали шлях священства, зокрема Отто та Генріх, до них долучився внук Альберт. Відтак спадкоємна лінія лицарства припинилася.

Поет, лірик, лицар Отто Ботенлаубен помер у 1245 році в баварському місті Кіссінген.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.