Матір Адель фон Мізес – племінниця австрійського політика, депутата, доктора Йоахіма Ландау. Усе своє раннє дитинство хлопець провів у місті Чернівці, згодом із сім’єю переїхали до Відня. У дванадцятирічному віці опанував наступні мови: ідиш, німецьку, польську, французьку, навчився читати на давньогрецькій та латинській мові, прекрасно розумів українську. Брат Людвіга Ріхард став видатним математиком, а другий — Карл внаслідок скарлатини помер.
З 1906 року – після закінчення Віденського університету обирається на посаду приват-доцента. Діяльність тривала з 1913 по 1938 роки. З 1914 року – вступає в лави армії. Продовжував служіння офіцера-артилериста в Галиччині. Працює у Віденській Торговій палаті, займається викладацькою діяльністю в комерційній жіночій академії, а потім Віденському університеті. З 1920-1934 років – організовується приватний семінар Торгової палати Австрії.
Семінар представлений учнями Мізеса: Хайєком, Хаберлером, Махлупом, Ротбардом, Менгером-молодшим, Шюцом –майбутніми науковцями. З 1926 року – основоположник Австрійського інституту досліджень з бізнес-циклів. Навсені 1934 року його запрошують очолити посаду професора Женевського університету при кафедрі міжнаціональних економічних відносин. З 1945 по 1968 рік очолює Нью-Йоркський університет. Був одружений, отримав американське громадянство як і його дружина у 1946 році.
Людвігу фон Мізесу належить низка економічних праць, зокрема такі як «Запланований хаос», «Теорія грошей та кредиту», «Нація, держава та економіка», «Лібералізм», «Бюрократія» та інші.
Американський економіст, неолібераліст, основоположник австрійської школи, дев’яносто двох річний Людвіг Мізес помирає на початку осені 1973 року. Похований на міському кладовищі Нью-Йорка.
Пегас