ІндуїзмІсторія релігій

Кальки Бхагаван

Кальки Бхагаван — індійський духовний діяч, засновник духовної спільноти Дхарма Бхагават. Він народився в 1949 році в індійському селі Наттхам, його справжнє ім’я — Віджай Кумар. З юного віку Віджай  усвідомив своє призначення. Йому було відкрито, що він повинен стати аватаром просвітлення.

Віджай з дитинства займався практиками, вже в 5 років він зрозумів, що повинен звільняти людей від страждань. З 10 років він почав вчитися допомагати людям духовно, використовуючи явлений йому образ золотої кулі. Він передавав іншим людям просвітлення, роблячи їх здатними теж ділитися просвітленням з іншими.

Кальки Бхагаван

Будучи вже дорослим, Бхагаван одружився на жінці, також відомої своєю духовною просвітленість — Падмаваті. Згодом її стали називати Аммою. Він став директором місцевої школи, був постійно оточений учнями. У той час був створений його перший орден послідовників. Під час практик учитель передавав учням стан просвітленості. Але для цього доводилося довго працювати як йому самому, так і того, хто цю енергію приймає.

Пізніше Бхагаван став практикувати просвітлення для груп людей. Це вимагало вже набагато менше днів, невеликої підготовки учнів. Послідовники могли довго залишатися в стані самадхі — тривалого просвітлення. Вдосконалюючись постійно, він навчився передавати «золоту кулю» просвітлення людям за 3 тижні, за 10 днів. Багато хто практикує триденні і одноденні зустрічі з Бхагаваном. До нього приїжджають люди з усіх кінців Землі.

Бхагаван багатьма вважається аватаром Кальки — прообразом Вішну на Землі. За вченням індуїзму, Кальки повинен допомогти людству перейти на вищий щабель свідомості, в новий «золотий вік». Кальки Бхагаван створив два ашрама. Перший побудований на півдні Індії, який називається «Сатья Лока». Другий має назву «Золоте місто», розташовується в Немаме.

Ашрами мають цілу систему занять, їх проводять учні, а іноді і сам Бхагаван. Учитель офіційно визнаний одним з найвищих втілень цього століття інститутом індійських Махатм. У нього існує безліч послідовників з різних країн — гідів, які допомагають поширювати вчення по всьому світу, організують поїздки в Індію і відвідування ашрамів Бхагавана.

Ольга Степаненко

Яка твоя реакція?

Радість
1
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Індуїзм