Історія релігійНеорелігії

Інокентіївці

Інокентіївці —  релігійна організації, яка з’явилася в 20 столітті в Україні в Балтському монастирі. Зараз поширена  на території Херсонської, Чернівецької та Миколаївської областях, а так само в Румунії та Молдові.

Засновником вважається ієромонах Інокентій, в честь нього і було названо рух. Іван Левізор (мирське ім’я) народився в селі Косоуци. В юнацтві став послушником в монастирі, але через 2 роки був вигнаний за неналежну поведінку. Кілька років Іван жив в світі, але потім знову повернувся до служіння. Отримав благословіння від Распутіна Григорія, який в той час мав величезний авторитет. У 1908 році Іван вступив до монастиря на Батьківщині, в якому потім і відкрив новий релігійний рух. Він проголосив себе посланником Святого духа на Землі.

Інокентіївці

Датою заснування нового релігійного руху став 1908 рік. Під час церемонії перенесення святих мощей Інокентій явив світові чудеса зцілення. Після цього ієромонах став дуже популярний. З’явилися перші слухачі і послідовники.

Згідно з ідеологією, вважалося, що близький день Страшного Суду. Сам ієромонах Інокентій опозиціонує  себе як рятівника людства. Більшість його послідовників кидали сім’ю, дітей, все майно і йшли за своїм ватажком. Інокентіївці  виступають проти шлюбу і освіти, це вважається гріховною справою. Так само забороняється ходити в театр і кіно, звертатися за медичною допомогою, тому що людина спокутує свої гріхи фізичним болем. Самим великим подвигом вважається самогубство, тобто жертвування свого життя в ім’я порятунку душі. У багатьох таємних кімнатах було знайдено спеціальне обладнання. Там люди вмирали в страшних муках.

Зараз цей релігійний рух продовжує свою роботу і має чисельність в кілька тисяч чоловік.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
1
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій

img-10 Історія релігій

Святий Престол

Святий Престол або Папський Престол є ключовим осередком духовного та адміністративного управління Римо-католицької церкви, що ...