Народився у 1115 році в Австрії. Майбутній середньовічний німецький поет походив з роду титулованих  австрійських баронів.

У 1139-1171 році про Дітмара згадують в документах міcтo Зальцбург, Регенсбург, Відень.  Його прізвище пов’язується з річкою, котра протікає у Верхній Австрії, з розташованими руїнами родового замку Дітмара. Невідомо з австрійських літописів, що Дітмар фон Айст дійсно поет.

Авторству геніального поета приписані низки пісень, де деякі з них визнані як твори.  Його творча діяльність проходить саме у ранній  період мінезангу. Розуміють, що Дітріх – з’єднуюча ланка двох форм мінезангної лірики: звичайної та придворної.

Йому першому належить використання віршоскладу, названого рефреном. Пісні фон Айста присвячені взаємовідносинам двох статей – чоловічої і жіночої (любов, розлука, дружба). Неймовірним є те, що вірші пишуються від особи жіночої статі.

У віршах Дітмара жіноча стать є присутньою у відносинах, тобто сильною стороною може бути самостійний вибір партнера. Твори поета увійшли до так званого «Манеського Кодексу».

Поет Дітмар фон Айст прожив всього лише  п’ятдесят шість років. Помирає у 1171 році.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.