Багатьом людям здається, що сексолог розуміється лише на сексуальній несумісності партнерів, допомагає їм розслабитися, знайти один з одним спільну мову і нарешті досягти насолоди. Але хіба вирішити ці проблеми не можна за допомогою психотерапії?

Сексологи стверджують, що спочатку людині необхідно визначитися з власним запитом. Якщо сексуальна проблема виникла внаслідок насильства, тривоги чи травми, можна звернутися і до звичайного психолога. Але якщо індивіда турбує знижене лібідо або еректильна дисфункція, то, на жаль, а можливо, і на щастя, пропрацювати коректно цю ситуацію він зможе хіба що із сексологом.

Важливо відзначити, що сексологи також можуть бути психотерапевтами. Сексологом людина може стати лише після здобуття необхідної медичної освіти. Психолог також іноді зачіпає сексуальну сферу, але він не стосуватиметься клінічних особливостей тієї чи іншої ситуації. Будь-який психолог-сексолог обов’язково повинен знати біологію та фізіологію, навіть якщо у нього немає медичної освіти.

Уявити будь-які стосунки без сексуального життя просто неможливо. Тому, якщо між партнерами накопичуються невисловлені образи, негативні емоції та внутрішнє напруження, люди не можуть спілкуватися один з одним, їм так чи інакше потрібна допомога фахівця. На жаль, перше, що йде зі відносин людей, коли вони негативно налаштовані одне до одного, це інтимна близькість. І для того, щоб її повернути, звичайно ж, їм варто звернутися за допомогою до сексолога, який розбереться в психологічних причинах відмови партнерів від сексу, допоможе їм позбавитися блоків та комплексів, які їх, можливо, турбують.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.