На жаль, багато відносини на сьогоднішній  день перетворилися на якесь тотальне  пристосуванство, де один з партнерів (або обидва) шукають певні вигоди і комфорт. Іншими словами, такі відносини триватимуть рівно до тих пір, поки буде панувати атмосфера гармонії. А як тільки настане перша криза, почнуться нескінченні сварки, що в підсумку призведе до розставання. Варто відразу сказати, що знайшовши заміну в майбутньому, такі люди все одно не зможуть зробити відносини по-справжньому щасливими, тому що проблема знаходиться дуже глибоко. Чому так відбувається?

Насправді є кілька причин, в яких краще розібратися кожному.

  • Люди недостатньо підготовлені

Дуже часто пари просто не готові до того, що треба буде йти на різні компроміси, часом навіть жертвувати собою. Деякі просто не хочуть чекати, а бажають отримувати все відразу. В результаті у відносин немає можливості рости, розвиватися, тому що дві людини заганяють один одного в глухий кут.

  • Любов можуть плутати абсолютно з іншими почуттями

Хтось може сказати, що це нереально, але насправді так трапляється. Людина бажає знайти когось  з ким можна піти в кіно або посидіти в ресторані, але зовсім не намагається задуматися про те, що поруч потрібен той, з ким буде добре в душевному плані. Пояснити таке вельми просто, тому що абсолютно всі бажають жити активно і весело, а якщо поруч є такий однодумець — це ж прекрасно. Але все-таки такі симпатії не можна плутати зі справжньою любов’ю, коли людина готова змінюватися сама і міняти свої погляди на життя.

  • Людина може очікувати миттєвого результатуКоли настає період закоханості, все люди намагаються дивитися на це з точки зору зрілості відносин. Але такого просто не може бути, тому що зрілість і досвід настає тільки через кілька років. Сюди ж можна віднести і взаєморозуміння, над яким також варто працювати тривалий час. На жаль, багато сучасних пари вважають, що їх час дорожче побудови якихось відносин. Тому не хочуть  поступово розвивати відносини, але швидкого результату не буває.
  • Люди стали залежні від технологій

Нонсенс, але технології зблизили людей настільки, що часом важко стає дихати. Практично скрізь живе спілкування прийнято заміняти текстами, якимись голосовими повідомленнями або відеозаписами. І саме такий розклад речей вбиває сучасні відносини, тому що пара перестає спілкуватися в реальному світі і проводити вільний час просто поруч. Пара перестає впізнавати одне одного, мріяти, планувати що-небудь. У підсумку просто немає спільних тем для розмови, що і призводить до розставань.

  • Всім керує логіка

Треба підкреслити той факт, що сучасне покоління, яке починає будувати свої відносини, всіма силами намагається покладатися на логіку. Але це не так добре, як може здатися, тому що практично відсутнє бажання покладатися на почуття і якісь душевні пориви. Саме такі пориви роблять любов тим самим почуттям, яке здатне перевернути світ.

Не варто засуджувати ті пари, які намагаються розібратися у власних почуттях. Не все так просто, як може здатися, а в сучасному світі і зовсім важко покладатися на емоції.

Ольга Степаненко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
5
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.