Здається, що розумні жінки мають усе: з ними цікаво розмовляти, вони знають, як привернути до себе співрозмовника і можуть його підтримати. Але чому ж чоловіки цураються таких осіб і вважають за краще будувати стосунки з кимось простішим?

 Чому жінки, не обділені інтелектом, все частіше стикаються з самотністю?

Вони мріють про кар’єру

Звичайно ж, розумна жінка не захоче сидіти вдома та просто виховувати дітей. Вона має свої прагнення і думку з будь-якого приводу. Чоловікові все це не сподобається, адже він хоче лідирувати у спілкуванні з жінкою серця, а жінка з розумом йому цього не дозволить.

Чоловік ніколи не буде на першому місці

Якщо особа розумна, цікава і помітна, звичайно ж, вона матиме величезну кількість захоплень, знайомств і справ, яким вона захоче присвятити себе. Якщо вона і знайде стосунки, то тільки з чоловіком, який буде їй рівним, а отже, розуміє, наскільки важливий особистий простір у союзі двох людей. Але, на жаль, все частіше представники сильної статі мріють про те, що жінки забуватимуть про все у стосунках із ними.

Вона бореться із заздрістю оточуючих

Розумна жінка нікому не дає спокою: як своїм кавалерам, так і подругам, які хочуть утихомирити особистість або самоствердитися за її рахунок. Звичайно ж, жінці доводиться оборонятися і не дозволяти оточуючим використовувати себе. Чоловік знову не зможе повною мірою зацікавити таку пасію, адже її увага постійно розсіюється на величезну кількість речей у її житті.

Іван  Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.