Хтось уміє контролювати свої емоції, а хтось надто нестримний у цьому плані.

Якщо індивід зумів з легкістю впоратися з розставанням, це не означає, що інші також забудуть про своє минуле кохання і не поведуть бровою. Не потрібно, намагаючись підтримати близьку людину, говорити про свої труднощі. Це можливо тільки в тому випадку, якщо людину запитали про її особистий досвід.

Якщо людина вирішила поділитися зі спорідненою душею своїми проблемами, вона не повинна виправляти її ситуацію і тут же генерувати купу непроханих порад. Іноді треба висловити людині своє розуміння і бути поруч.

Багато людей не можуть зрозуміти один одного просто тому, що одній людині потрібне співчуття, а інша не намагається поставити себе на її місце, а намагається розібратися з проблемою якнайшвидше.

Але щоб надати людині належну підтримку, важливо запитати її про те, що їй потрібно для того, щоб відчути себе краще. Чи хоче вона почути від когось пораду, чи їй достатньо посидіти зі своїм другом у тиші, щоб знайти внутрішню гармонію?

У жодному разі не можна вважати чужі переживання якоюсь дурістю. Не треба робити висновки про те, як живе людина, досліджуючи її соціальні мережі, адже в них вона показує далеко не все, що відбувається у її душі.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.