Зазвичай жінка чекає від чоловіка ініціативи, і часом навіть коли її чекає, робить перший крок, але безрезультатно. Не кожна жінка з цього приводу звертається до психолога, сексолога, адже причиною цього можуть бути різні обставини.

Причини відмови чоловіка від сексу

Інтимних відносин можуть уникати:

  1. Чоловіки із слабким рівнем потягу. Ця проблема може бути закладена у чоловікові генетично. Вона рідко зустрічається, але має місце. Секс при слабкому потягу у чоловіка стоїть на останньому місці, і тому він не поспішатиме вступати в інтимні стосунки з жінкою.
  2. Занадто емоційні натури. Зазвичай до таких звикли відносити слабку стать. Але і серед сильної статі зустрічаються невпевнені та вразливі, які одного разу були закохані, але відкинуті. Закладена у підсвідомості образа не дає випустити назовні справжні почуття.
  3. Мамчині синки. Якщо чоловік виховувався в сім’ї без батька і був надмірно доглянутим турботливою мамою, він насамперед запитає її схвалення про початок інтимної близькості з жінками, і якщо мама не схвалить, навряд чи син наважиться на цей крок.
  4. Суворо виховані чоловіки. Це виховання, де батьки мають пуританські погляди життя, тому з дитинства вселяють сину, що спілкування з протилежною статтю вважається неприпустимим, гріховним. Звичніше від жінки чути фразу: «Секс після весілля», але й чоловіки можуть здивувати обраницю таким твердженням.
  5. Нетрадиційно-орієнтовані чоловіки. Нетрадиційна сексуальна орієнтація – це, швидше, не проблема чоловіка, це його особливість. Є думки різні щодо цього, хтось вважає, що це психічні відхилення, хтось думає, що тут винна генетика. Не всі натури чоловічої статі відразу здогадуються про цю особливість, деякі навіть встигають зустрітися з протилежною статтю, доки не зрозуміють істину.
  6. Жертви «промахів» у ліжку. Фізіологічно таке може статися з будь-яким чоловіком. Але тільки один чоловік не візьме до уваги свою поразку, а інший зациклиться на ньому і буде боятися подальших контактів.
  7. Чоловіки з комплексами та стереотипами. Для більшості чоловіків важливу роль відіграє розмір їхнього статевого органу, хоча, якщо посудити, то головне – вміти правильно користуватися тим, чим наділила природа. Але не всім чоловікам це пояснення допомагає, і вони комплексують із цього приводу.
  8. Чоловіки із фобіями. Страхи чи фобії можуть вплинути всю діяльність людського організму. Навіть у зовні сильних і наполегливих чоловіків бувають внутрішні страхи невдач, страхи порівняння та інші. Ці фобії блокують справжнє бажання і навіть порушують статеві функції (страх не задовольнити партнерку, страх заразитися чимось тощо).
  9. Педанти. Саме такі чоловіки спочатку прорахують до дрібниць і обдумають, перш ніж зробити серйозний крок. А раптом обраниця почне вимагати більшого чи завагітніє?

Навіть сильні чоловіки можуть бути слабкими. Часом у такій тонкій справі як інтим, коли є психологічні проблеми у обранця, вся відповідальність лягає на тендітну жінку. Від її вміння бути чуйною, мудрою, залежить те, чи подолає чоловік свої комплекси, чи ні. Якщо жінці не вдається впоратися одній, доведеться звернутися до психолога, буде продуктивніше, якщо фахівець працюватиме з парою.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.