Сьогодні депресія увійшла в моду, практично кожна людина може її виявити, якщо постарається. Але, на жаль, поганий настрій чи стан апатії не є захворюванням. Насправді в депресії немає нічого доброго, і ось чому:

Як почувається людина у стані депресії?

  1. Вона не може позбутися жахливого почуття туги. Індивід не просто сумує, він не може винести своє життя, починає думати про смерть, аби припинити свої страждання. Людина вірить у те, що їй ніколи не стане краще, вона хоче отримати полегшення. Найгірше людина почувається вночі, адже вдень вона може зайняти себе і свої думки, відволіктися на повсякденні заняття, а ввечері вона не має такої можливості.
  2. Людина постійно звинувачує себе у проблемах, які відбуваються не тільки у неї, але й у оточуючих. Їй здається, що без неї життя стало б кращим. Навіть якщо в будинку індивіда перегоріла лампочка, він лає себе за те, що погано вкрутив її минулого разу і тепер сидить без світла.
  3. Психічний темп індивіда уповільнюється. Він не може виконувати прості дії, його м’язи слабшають, голова начебто не розуміє, і індивіду стає складно формулювати свої думки, вибудовувати навіть прості речення. Людині здається, ніби вона перебуває уві сні і не може прокинутися.
  4. У депресії є також і фізичні прояви, такі як біль у грудях, стан туману в голові, незрозумілий дискомфорт по всьому тілу, розлад шлунка, сухість шкіри та неприємний присмак на язику.

Як правило, всі ці ознаки є нормальними. Якщо людина з ними зіткнулася, всі її рідні та близькі повинні обов’язково звернути увагу на її стан та своєчасно записати її на консультацію до фахівця, щоб допомогти своєму другові чи знайомому. У жодному разі не можна ігнорувати цю хворобу.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.