Які ж ознаки вкажуть на те, що це справді так?
Що допоможе людині заспокоїтися та усвідомити, що вона будує здорові стосунки, а не намагається втекти від себе?
Людині не треба вдавати поряд зі своєю другою половинкою
Перш за все, стосунки повинні приносити людині позитивні емоції, а якщо в них вона постійно під когось підлаштовується і намагається бути зручною, вона ніколи не зможе розслабитися. Якщо людина може висловити своє внутрішнє «Я» і бути тим, ким вона насправді є поруч зі своїм соулмейтом, отже, вона зробила правильний вибір, і їй можна ні про що не переживати.
А якщо людині доводиться постійно одягати маску, значить, вона має поставити собі питання про те, чи дійсно їй потрібно так сильно намагатися заради цих стосунків.
Партнерам не потрібно бути 24/7, щоб почуватися щасливими
Звичайно, закохані люди хочуть бути разом, але вони також розуміють, що у них є своє окреме життя і якісь захоплення, які не дуже цікаві їхній другій половинці, і це нормально. Тільки залежні партнери, які тікають від своєї самотності, вважають, що вони весь час мають бути разом, щоб у жодному разі не втратити свій зв’язок. Насправді, якщо люди люблять один одного, вони дозволяють другій половинці перебувати в її особистому просторі стільки, скільки їй потрібно.
Людина не ревнує до будь-кого свою кохану
Звичайно, якщо людина боїться втратити свої стосунки, вона весь час ревнуватиме свою супутницю до когось, а відбувається це через те, що людина боїться, що її залишать одного, і їй знову доведеться зіткнутися зі своїми думками, коли поруч нікого не буде. Якщо людина нормально існує у своїй самотності, вона не боїться, що її партнер когось собі знайде. Вона поважає себе достатньо, щоб не жити у постійному страху.
Щоб людина знайшла у своєму житті здорове спілкування, перш за все, вона має опрацювати своє ставлення до самотності. Вона ні в якому разі не повинен від нього тікати і зустрічатися з ким попало, щоб випробувати уявне почуття щастя.
Іван Гудзенко