Для того щоб отримати здатності ясновидця, зовсім не потрібно йти в будь-яку спеціалізовану школу або звертатися до наставників. Інститут наставництва дозволяє трохи швидше і продуктивніше просуватися по шляху, але зовсім не гарантує будь-яких досягнень і не завжди є позитивним досвідом. Всі напрацювання є підсумком особистих зусиль практика. Саме тому потрібно прагнути орієнтуватися на власний розум і здібності. Але всі інструменти для ясновидіння є в людині споконвічно. Мова лише про те, як ці інструменти використовувати, і куди звертати власну увагу.

Якщо ви хочете навчитися ясновидінню, цілком можна просто використовувати техніку так званої відкритості або довіри до світу, а також намагатися застосовувати різні способи передбачення, вивчення світу. Наприклад, загадувати собі різноманітні завдання протягом свого повсякденної діяльності, запитуйте себе, кого ви побачите, коли ви вийдете з ліфта, намагайтеся вгадати, хто саме вам зараз подзвонить і так далі. З одного боку, ви будете заробляти вміння працювати з наміром і структурувати свої життєві сценарії, з іншого боку, ви будете вчитися передбачати різноманітні події і тим самим визначати більш точно зовнішню реальність.

Саме такі практики в підсумку призводять до вміння ясно бачити світ, тобто осягати його за допомогою власної свідомості і розрізняти ілюзію від реальності. При цьому потрібно дотримуватися того факту, що в цілому все є ілюзією, просто іноді люди приймають цю ілюзію за реальність, тому бачать світ трохи замутненим. Якщо осягнути саме ілюзорність світу, то всі події, феномени і все інше будуть досить ясними, і ви зможете буквально спостерігати внутрішнім поглядом за всіма процесами, що відбуваються в цій реальності, а точніше, в цій ілюзії.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.