Іноді людині недостатньо лише дотримуватися здорового способу життя і відмовитися від стресу для того, щоб жити довше. Але що ж індивіду допоможе?

Що ж за фактор сприятливо впливає на тривалість життя людини?

Вчені давно вивчають питання довголіття. Що ж дозволяє одній людині жити довше за іншу? Недостатньо лише відмовитися від алкоголю та куріння, вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися для того, щоб прожити зайві 10–15 років.

Але що ж тоді потрібне індивіду для цього?

Все дуже просто: бути освіченим. Наявність у людини освіти так чи інакше впливає на її життя. Тільки певний фундамент, який закладається у голові людини під час навчання, дозволяє їй фокусуватися на здоровіших звичках у майбутньому.

До того ж без освіти неможливий розвиток економіки, адже саме країни з добре розвиненою економікою забезпечують людині довге та комфортне життя.

Численні дослідження вже показали, що люди, які встигли свого часу здобути освіту, йдуть з життя на 10, а то й 15 років пізніше, ніж індивіди, які закінчили лише середню школу. Тому країни, які дбають про життя своїх громадян, так чи інакше, повинні турбуватися і про їхній рівень їхньої освіти.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.