Якщо пішла кохана дівчина, причин тут може бути багато. Звісно, ​​можна спробувати її повернути. Проте це не завжди дає позитивні результати.

Інтернет рясніє історіями про розставання, реальні і вигадані. Трапляється так, що кохання приносить людям розчарування, якщо не сказати більше. Проте, бажано ставитися до всього по-філософськи, тим більше, не варто загострювати свою увагу на дрібницях.

Бувають ситуації, коли людина навіть звертається до магів і чарівників для того, щоб повернути кохану людину. Але чи варто це робити?

Якщо жінка пішла без пояснень, треба дізнатись, що це за ситуація. У ній треба чинити по-іншому. Якщо вона відкрито заявила, що відносини її більше не влаштовують, можна спробувати поліпшити їх. Якщо ж вона каже, що тепер чоловік для неї – лише друг, треба зрозуміти, що тим самим вона дає йому «відставку».

Прийняти цей факт буває складно, але не слід робити з цього трагедію. Звичайно, якщо людина всерйоз любить, вона намагатиметься знайти спільний контакт знову, але найкраще, що можливо – просто залишитися друзями в такій ситуації.

Можливо, колись вона передумає, але чи варто витрачати свої сили, душевний спокій і час на… невідомо на що?

Потрібно навчитися цінувати себе та проаналізувати проблему. Можливо, вона полягає у зовнішньому вигляді, можливо – у звичках, можливо – у чомусь ще. Якщо людина хоче і здатна змінюватися і працювати над собою заради досягнення чогось кращого в майбутньому – тоді прапор їй до рук! Саме на таких проблемах, як відхід зі стосунків коханої людини, можна «вирости» духовно та особистісно.

Бувають ситуації, які можна виправити, але тоді дівчина реагуватиме і на дзвінки, і на смс, і на якісь подарунки. Якщо їй все це байдуже, то, мабуть, вона не схильна продовжувати стосунки.

Потрібно сказати «дякую» за те, що було тоді перед розставанням. Якщо люди залишаються друзями, то, можливо, це на краще. Проте не можна з упевненістю це стверджувати. Не завжди з любовних стосунків можна зробити дружні.

Чоловіки бувалі пишуть: «Не варто кидати до її ніг квіти та прохання повернутися, тим самим людина принижує себе. Не варто доводити її до «крайності» якимись діями. Найкраще прийняти так, як воно є».

Психологи рекомендують: «Для того, щоб досягти завдання, потрібно підкорити свої дії розуму. Тільки якщо тримати голову  «в холоді».  Насправді емоції – це особливість жіночої статі. Другий ступінь – це складання чіткого плану, як діяти правильно. Необдумані вчинки мають бути виключені. Вираз страху, паніки, істерики теж. Потрібно проаналізувати свої та чужі вчинки. Відповісти на запитання: Що можна зробити? Що було зроблено не так? Яке майбутнє чекає? також необхідно.

Потім слід викликати «втікачку» на довірливу та відверту розмову, почути дійсні її скарги та прохання. Потрібно зрозуміти, що її турбує. Також потрібно зробити з цього правильний висновок. Потрібно також зважати на те, що і слова, і дії чоловіка для жінки важливі. Тому зайвого говорити не варто, не варто намагатися її у відповідь образити.

Також психологи рекомендують: «Щоб повернути кохання жінки, необхідно обговорити з нею ситуацію, що склалася. Адже буває і так, що причиною проблеми стає життєве непорозуміння. Якщо його можна виправити, потрібно виправити.

З іншого боку, слід зазначити, що жінка могла розлюбити, тоді не варто напрошуватися на компліменти.

Таким чином, відносини можна повернути, але діяти треба правильно. Якщо ж їх повернути не можна – треба сприйняти це як факт і спокійно все обміркувати, щоб пережити розлуку та розпочати нові стосунки з іншою жінкою.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.