Ревнощі дуже часто межують з власництвом. Це небажання партнера ділитися з кимось його близькими людьми, а найчастіше другою половинкою. Перш за все, індивід повинен зрозуміти, що всі люди вільні, навіть якщо вони мають стосунки. Вони можуть спілкуватися з ким хочуть, у жодному разі заради стосунків не можна відмовлятися від своїх друзів та знайомих. Але що робити, якщо ревнощі все частіше поглинають людину?
Вона повинен зрозуміти, що насправді відчуває
Якщо вона дратується від одного лише контакту другої половинки з будь-яким представником протилежної статі, значить, вона її ревнує. Не треба лякатися цього почуття. Людина повинна зрозуміти, що вона, як і будь-яка інша особистість, може відчувати негативні емоції. Іноді це нормально, їм необхідно давати вихід, щоб вони не зруйнували людину зсередини.
Чи обґрунтований страх
Людина повинна визначити для себе, чи дійсно вона повинна давати волю своїй ревнощі, або партнер не дає їй жодного приводу. Їй слід розслабитись. Якщо людину у відносинах щось турбує, вона може поговорити про це зі своїм коханим, розповісти про свої побоювання, попросити її менше спілкуватися з малознайомими людьми.
Якщо ж привід справді присутній у спілкуванні, індивіду варто задуматися: чи слід йому підтримувати зв’язок із людиною, яка чудово знає про її ревнощі, продовжує спілкуватися з оточуючими, навіть якщо вони не є його близькими друзями.
Дуже багато людей люблять викликати у своєї другої половинки ревнощі, щоб тим самим перевірити її почуття. Але так чинити не можна, адже людина, яка відчуває жахливе почуття ревнощів, тільки мучиться і отруює життя собі та коханому, що другому, звичайно ж, не сподобається.
Ольга Степаненко