Коли ми з сім’єю переїхали жити в інше місто і в нову квартиру, я стала дуже погано спати. Завжди були погані і тривожні думки, відчуття. Відчувала себе не комфортно перебуваючи тут. Але на щастя, це відбувалося тільки перший місяць. А ось що конкретно було, я навіть згадувати боюся.

Пам’ятаю, що перший раз прокинулася серед ночі від стуку в двері. Чи не зрозуміла навіщо хтось із рідних стукає, і що їм потрібно по серед ночі. Ну всяке може трапитися. Я знаходжу в собі сили встати з ліжка і підійти до дверей. Відкривши їх, побачила порожнечу. Нікого не було.

В голові крутилися дві здогадки. Або жартує брат, або ж мені приснився цей стукіт. Лягла на тепле ліжко і знову занурилася в сон. Через пару днів я знову прокинулася вночі вже без причини. Довго перевертаюся, шукаю зручну позу для сну, але заснути не виходить. Чую виразні кроки за дверима. Думаю, про те, що це мама, і що та пішла випити води. Але вона б не стала стояти біля моєї кімнати і топтатися на одному місці.

Було максимально дивно і я перекинулася на інший бік, закривши очі. В той момент було відчуття, що страх пропаде. Знову перевернувшись я побачила біля стіни чиюсь тінь. Її не можна було назвати жіночою, швидше чоловіча, але … Це було дуже страшно і незрозуміло. Коли чуєш кроки за дверима це одне, а коли бачиш тінь людини перед собою, це зовсім інше.

Якось мені вдалося заснути, але майже кожен день я бачила і чула те ж саме що і минулої ночі. В черговий раз, прокинувшись, я була готова знову побачити тінь якоїсь нечисті і злякатися до посилене серцебиття, але нікого і нічого не відбувалося.

На наступний день теж … Все зникло саме по собі. Я рада цьому, але боюся відчути подібне і до цього дня, адже це страшно. Не можу сказати, як це називається по-науковому або дати точне визначення, але це щось, точно пов’язане з містикою.

Ольга Степаненко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.