Історія релігій

САКРАЛЬНИЙ ПРОСТІР

Як може нам допомогти Сакральний простір?

Сакральний простір. Що це, навіщо це та як може нам допомогти? Спробую пояснити дуже простою мовою. Подивимося на життя оточуючих нас людей. Деякі люди, зіштовхуючись із проблемою, висловлюють їх у простір, і водночас знаходять засоби її вирішення. Інші теж висловлюють проблему, але її рішення не знаходяться. Чому так?

САКРАЛЬНИЙ ПРОСТІР

Скажімо так, перші перебувають у гармонії з Всесвітом, пов’язані з Всесвітньою Свідомістю, яка їх чує та приходить на допомогу. У других з’єднання слабше. Так от, сакральний простір – це організація свідомості та енергетики таким чином, щоб Всесвіт завжди нас чув і приходив на допомогу у всіх наших звершеннях.

У навколишньому світі, та й у нас самих знаходиться безліч первинних сил, енергій, які часто хаотичні та неврівноважені. Сакральний простір організується рівновагою та гармонією цих первинних природних сил.

Існує безліч способів, або технологій, за допомогою яких сили наводяться у стан рівноваги та гармонії. Ці технології оперують із різною кількістю первинних природних енергій.

Є системи організації сакрального простору із 4-х сил, 5, 6, 8, 10, 12, 22, 48, 72, 108, 120.

Найпростішим способом організації є хрест. Рівнокінцевий хрест – багатоплановий символ. У найдавніші часи він був символом Сонця та Зодіаку. Також він багато століть позначав вогонь, тому що чистий, «небесний» вогонь для обрядів видобувався шляхом тертя одна об одну дерев’яних паличок, розташованих хрестоподібно. Також хрест був символом життя. Хрест – накладений поверхню Землі, показує чотири сторони світла, просторових напрями (схід, південь, захід, північ), кожен із яких створює власну енергію. Ці енергії приходять до нас, відповідно, зі сходу, півдня, заходу та півночі. Давні називали їх чотирма вітрами.

У більшості духовних традицій Землі для організації сакрального простору закликають чотири вітри, з чотирьох сторін світла, і коли вони приходять, і відчуваються тим, хто закликає, їх врівноважують. У центрі рівноваги виникає точка контакту свідомості людського та Всесвітнього. Цю точку часто називають Серцем Світу. Все, сказане в Серці Світу, одразу чують Вищі Сили і приходять на допомогу. Найскладніші проблеми вирішуються.

Східна мудрість вважає за краще використовувати накреслення зірки п’яти стихій, у центральній точці якої виникає рівновага.

Восьмикінцева зірка Алатиря та Чинтамані також організує рівновагу восьми стихій: чотирьох космічних та чотирьох земних. Існує концепція у тому, що найпершою стихією у Всесвіті стала стихія часу. Час породив простір, або космічний вакуум, або «велику порожнечу», в якій дрібні частинки речовини мають настільки велику швидкість і енергію, що не взаємодіють один з одним. У цій же «великій порожнечі» або «світі надактивності та надможливості», як вважається, і знаходиться космічне свідомість, Розум Космосу. Але не скрізь частинки мають великий заряд і швидкість, вони іноді сповільнюються і вступають у реакції один з одним, утворюючи атоми проторечовини, що ще називають ефірним або метаефірним.

Між вакуумом як принципом активності та проторечовиною, як принципом пасивності виникає різниця потенціалів, і утворюється плазма, вищий вогонь величезних температур, що горить усередині зірок. Ці чотири космічні стихії так і називають час, усвідомленість, ефір, блискавки (плазма). Чотири космічні стихії викликають формування Землі земних стихій. Час – повітря, блискавки (плазма) – вогню, усвідомленість – води, ефір – землі. Стихії можна розташувати на вершинах восьмикінцевої зірки, закликати їх і врівноважити. А можна використовувати для цього кубічну форму, що має 8 кутів.

Чи помітили Ви, що єгипетська богиня Ісіда, та й безліч інших богинь, різних культур, завжди сидять на кубічному камені? Чи бачили Ви храми у формі куба чи паралелепіпеда? Стародавні зображення Ковчега Завіту?

   Тепер ми розуміємо яку технологію повідомляє нам цей куб!

Найпоширеніша та найнадійніша система організації Сакрального Простору – це Десятириця. Вона є у всіх духовних традиціях світу. Подивимося. Навіщо на ведичних храмах десять левів? Навіщо зображено 10 втілень Крішни? Навіщо колесо із десятьма спицями? Далі. Чому у середньовічних соборах 10 колон у внутрішньому просторі храму? Чому ми, люди, з давніх-давен користуємося десятковою системою числення? І так далі.

Пояснюється, що у Всесвіті є 10 джерел первинної енергетичної вібрації. Накладаючись один на одного, вони утворюють «стоячу хвилю» (подібно до того, таке ж явище на морі утворюють сходження кількох течій), яка і є наш Всесвіт. Тому, врівноваживши полюси Десятириці, і повідомивши своє прохання, можна не сумніватися в його вирішенні, втіленні.

Дванадцатиричні системи рівноваги пов’язані з найдавнішим принципом поділу Всесвіту та людської психіки на 12 елементів, 48 – число енергетичних каналів у людині, 72 – кількість зовнішніх світоутворюючих сил, 108 – усі головні сили Всесвіту (1х2х2х3х3х3), 120 – повний цикл створення нового часу.

   Існує і багато інших систем.

І тепер – порада. Спробуємо один із найпростіших способів організації сакрального простору. Повернемося на схід, скажімо Ом Пам. Повернемося на південь, скажімо Ом Рам. Повернемося на Захід, скажімо Ом Вам. Повернемося північ, скажімо Ом Лам. Знову повертаємося на схід. Побажаємо всьому світу любові та щастя. Залишаємося стояти без думок, з насолодою навколишньою природою, скільки душа забажає. Ми в Сакральному просторі.

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
3
Щастя
1
Любов
1
Не завдоволений
0
Тупо
1

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій

Історія релігій

Бог Ям

Бог Ям (також відомий як Ям, Ям-Нахар) є важливим персонажем в міфології ханаанських та фінікійських ...