Кохання – це найкраще, що може бути між двома людьми. І часто це почуття минає, згасає і втрачає будь-який сенс існувати. Але різко кохання не може зникнути, до цього ведуть кілька важливих сигналів. Якщо їх вчасно помітити і зробити певні дії, можна зберегти це почуття.

Основні сигнали, що ведуть до любовної кризи

 1. Опір.

Кожній людині у будь-якій ситуації може щось не подобатися. Наприклад, жінка хоче під час занять любов’ю ніжності та ласки, а її партнер все робить швидко та різко. У цей момент можна відчувати роздратування та невдоволення. І у відносинах важливо показати цей опір своєму партнерові. Але більшість пар цей момент ігнорують. Вони не приділяють цій фазі у відносинах особливої ​​уваги, вважаючи це дрібницею, нісенітницею, причіпкою. І це велика помилка, яка плавно переходить на другий етап, якщо про неї мовчати.

 1. Образа.

Коли один із партнерів постійно придушує в собі почуття опору, всередині починає наростати сильна образа, і поведінка іншого партнера стає нестерпною. Якщо у першій фазі виникало роздратування, то другому етапі з’являється агресивність і гнів. І в результаті між парою споруджується емоційна стіна, кохання йде на задній план. Наприклад, дружина постійно пиляє чоловіка за нестачу уваги, а він мовчить, і вважає, що вона просто чіпляється.

Якщо про це мовчати, збирати в собі це неприємне почуття, то звідси плавно витікає третя стадія.

 1. Вимкнення.

На цьому етапі партнери віддаляються один від одного фізично. Перші два етапи повністю зруйнували емоційну близькість, і настала стадія відключення будь-яких проявів почуттів. Існує два види відключення – активне та пасивне.

При активному відключенні відбувається:

 • відкрите заперечення партнера;
 • загроза піти;
 • відмова у будь-яких проханнях та бажаннях;
 • скарги та приниження при знайомих людях;
 • відмова від інтимного контакту.

При пасивному відключенні відбуваються потайні дії:

 • роман на стороні;
 • фантазії про інших партнерів;
 • немає жодних реакцій при статевому акті;
 • занурення в роботу, щоб менше часу проводити вдома;
 • не чути партнера;
 • таємно мріяти про свободу, розірвавши стосунки.

Також на цій стадії любовної кризи з’являється сексуальне відключення. Інтерес до сексу зникає, і навіть якщо між партнерами відбувається сексуальний контакт, він неприємний, нудний і може викликати огиду. Все залежить від виду вимкнення.

Дуже часто на цьому етапі пари розлучаються. Через велику присутність гіркоти і гніву відносини розриваються з хворобливими відбитками.

Використовуючи пасивне відключення, не кажучи партнеру про справжні почуття, наростає емоційна напруга, яка перетворюється на четвертий етап.

 1. Придушення.

Це найнебезпечніший етап у стосунках, це емоційна глухота. Переживши всі три етапи, і залишаючись у стосунках, людина емоційно порожніє і починає пригнічувати свої емоції, заспокоюючи себе, що краще. У партнера зникають сили чинити опір, на проблеми уваги не звертає, у всьому погоджується, живе заради дітей, вдаючи, що все чудово.

На цій стадії відсутня радість життя і такий стан залишається назавжди. Настрою немає, життя тьмяне і одноманітне. Людина живе автоматично, без емоцій, без енергії, без ентузіазму. Одним словом, просте співіснування.

Доводячи себе до четвертої стадії, партнери можуть серйозно погіршити здоров’я. Накопиченій напрузі нема куди подітися, і на допомогу таким людям приходить алкоголь, наркотичні засоби, заїдання проблеми, що призводить до неприємного результату.

Таким чином, щоб уникнути серйозних проблем у відносинах, завжди потрібно промовляти проблему, обговорювати, вирішувати між собою, не замовчуючи жодної деталі. Вміти висловлювати свої почуття навіть якщо вони негативні.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.