Психологія

Головні помилки в любовних відносинах

Кохання – це найкраще, що може бути між двома людьми. І часто це почуття минає, згасає і втрачає будь-який сенс існувати. Але різко кохання не може зникнути, до цього ведуть кілька важливих сигналів. Якщо їх вчасно помітити і зробити певні дії, можна зберегти це почуття.

Головні помилки в любовних відносинах

Основні сигнали, що ведуть до любовної кризи

  1. Опір.

Кожній людині у будь-якій ситуації може щось не подобатися. Наприклад, жінка хоче під час занять любов’ю ніжності та ласки, а її партнер все робить швидко та різко. У цей момент можна відчувати роздратування та невдоволення. І у відносинах важливо показати цей опір своєму партнерові. Але більшість пар цей момент ігнорують. Вони не приділяють цій фазі у відносинах особливої ​​уваги, вважаючи це дрібницею, нісенітницею, причіпкою. І це велика помилка, яка плавно переходить на другий етап, якщо про неї мовчати.

  1. Образа.

Коли один із партнерів постійно придушує в собі почуття опору, всередині починає наростати сильна образа, і поведінка іншого партнера стає нестерпною. Якщо у першій фазі виникало роздратування, то другому етапі з’являється агресивність і гнів. І в результаті між парою споруджується емоційна стіна, кохання йде на задній план. Наприклад, дружина постійно пиляє чоловіка за нестачу уваги, а він мовчить, і вважає, що вона просто чіпляється.

Якщо про це мовчати, збирати в собі це неприємне почуття, то звідси плавно витікає третя стадія.

  1. Вимкнення.

На цьому етапі партнери віддаляються один від одного фізично. Перші два етапи повністю зруйнували емоційну близькість, і настала стадія відключення будь-яких проявів почуттів. Існує два види відключення – активне та пасивне.

При активному відключенні відбувається:

  • відкрите заперечення партнера;
  • загроза піти;
  • відмова у будь-яких проханнях та бажаннях;
  • скарги та приниження при знайомих людях;
  • відмова від інтимного контакту.

При пасивному відключенні відбуваються потайні дії:

  • роман на стороні;
  • фантазії про інших партнерів;
  • немає жодних реакцій при статевому акті;
  • занурення в роботу, щоб менше часу проводити вдома;
  • не чути партнера;
  • таємно мріяти про свободу, розірвавши стосунки.

Також на цій стадії любовної кризи з’являється сексуальне відключення. Інтерес до сексу зникає, і навіть якщо між партнерами відбувається сексуальний контакт, він неприємний, нудний і може викликати огиду. Все залежить від виду вимкнення.

Дуже часто на цьому етапі пари розлучаються. Через велику присутність гіркоти і гніву відносини розриваються з хворобливими відбитками.

Використовуючи пасивне відключення, не кажучи партнеру про справжні почуття, наростає емоційна напруга, яка перетворюється на четвертий етап.

  1. Придушення.

Це найнебезпечніший етап у стосунках, це емоційна глухота. Переживши всі три етапи, і залишаючись у стосунках, людина емоційно порожніє і починає пригнічувати свої емоції, заспокоюючи себе, що краще. У партнера зникають сили чинити опір, на проблеми уваги не звертає, у всьому погоджується, живе заради дітей, вдаючи, що все чудово.

На цій стадії відсутня радість життя і такий стан залишається назавжди. Настрою немає, життя тьмяне і одноманітне. Людина живе автоматично, без емоцій, без енергії, без ентузіазму. Одним словом, просте співіснування.

Доводячи себе до четвертої стадії, партнери можуть серйозно погіршити здоров’я. Накопиченій напрузі нема куди подітися, і на допомогу таким людям приходить алкоголь, наркотичні засоби, заїдання проблеми, що призводить до неприємного результату.

Таким чином, щоб уникнути серйозних проблем у відносинах, завжди потрібно промовляти проблему, обговорювати, вирішувати між собою, не замовчуючи жодної деталі. Вміти висловлювати свої почуття навіть якщо вони негативні.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
1
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія