Історія релігійРелігія

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГОЛОСОВИЙ ФЕНОМЕН

У світі вже багато десятиліть існує рух шанувальників напівмістичного феномену, який у публікаціях має назву «ЕГФ» (скорочення від «Електричний Голосовий Феномен»), також його називають й Феноменом Електричного Голосу (ФЕГ).

Цей феномен був відкритий Томасом Едісоном у 30-ті роки ХХ століття. При експериментах із створенням фонографів виявилося, що іноді на записах з’являються чіткі голоси, які містять зрозумілі повідомлення. Дослідники ФЕГ вважають, що це повідомлення від духів померлих, духів місцевості, янголів та інших надприродних істот. Повідомлення досить осмислені. Декількома десятиліттями пізніше цей феномен виявився при роботі магнітофонів, телевізорів і кінокамер, але, як правило, аналогової моделі. З цифровою технікою це відбувається дуже рідко (за винятком фотоапаратів).

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГОЛОСОВИЙ ФЕНОМЕН

Звукові хвилі

Рух шанувальників ЕГФ у світі дуже поширений. На феномен звертають увагу жителі багатьох країн світу. Між ними існує комунікація – на міжнародному рівні. Існують організації, які збирають записи «електричного голосу». В них є свої сайти та веб-сторінки. Й цілі аудіо бібліотеки, де зберігаються десятки тисяч (!) записів.

Цікаво, що для запису «електричного голосу» потрібна техніка. Ось як шанувальники ФЕГ радять починати полювання за «електричним голосом».

Для цього знадобляться: Базова техніка: 1. Нова аудіо касета, 2. Мікрофон (краще використовувати найчутливіший з доступних), 3. Магнітофон здатний записувати, 4. УКХ радіоприймач, 5. ТБ, 6. Відеокамера, 7. Комп’ютер.

Рекомендуються способи запису:

1) Беремо чисту аудіо касету, магнітофон із підключеним мікрофоном. (можна використовувати портативний диктофон) та записуємо.

2) Магнітофон з касетою та просто записуємо, без мікрофона.

3) Магнітофон з УКХ радіоприймачем, налаштовуємо радіо на частоту вільну від мовлення радіо станцій, але так щоб було чути шипіння та записуємо. Також можемо ставити запитання та іноді можна почути відповіді з «того світу».

4) Англійська назва Video ITC (відео ЕГФ(ФЕГ)), де ми не чуємо, а спостерігаємо ЕГФ(ФЕГ). Беремо будь-яку відеокамеру, підключаємо її до роз’єму антени телевізора, телевізійна антена при цьому повинна бути відключена. Направляємо об’єктив відео камери, щоб він повністю показував екран телевізора, і записуємо.

Поради фахівців, що вивчають ЕГФ:

Запис ЕГФ(ФЕГ) у діапазонах радіохвиль ближче до далеких та середніх, там, де радіоперешкоди практично відсутні.

Також запис ЕГФ, у наступних місцях: будинках з привидами, місцях, де люди вмирали насильницькою смертю, у місцях, де люди скінчили життя самогубством, цвинтарях і т.д. (способом 2 – можна записувати і вдома), а також на Місцях Сили

Техніку для самого запису краще використовувати аналогову, крім мікрофона та аудіокасети. Запис, що вийшов, переганяють у цифровий код і зберігають на комп’ютері.

Навіщо комп’ютер?

Записувати відразу на комп’ютер можна, але рідко виходить запис. Сам запис на аудіокасети проводиться за малозрозумілою та маловивченою теорією перетворення шуму в голос, за допомогою електромагнітного поля. А комп’ютер потрібний для подальшої обробки запису, посилення сигналу, зменшення шумів і т.д. У принципі його взагалі можна використовувати, якщо запис досить високого рівня, де помітні голоси (A і B класи ЕГФ).

Що ще радять інтернет-ресурси, присвячені ЕГФ?  Якщо вирішимо провести дослідження ЕГФ – яку недорогу техніку краще використати? Краще використовувати аналогову техніку, яка і є недорогою, навіть на старих магнітофонах іноді краще записувати, ніж на нових. На сайтах дослідників ЕГФ(ФЕГ) пишуть, що можна використовувати найдешевші магнітофони Panasonic. Також, наприклад, магнітофони Megaton, вироблялися вони близько п’ятнадцяти років тому, зате чудово працюють. Послання від потойбічних сил зазвичай сприятливі та містять корисну інформацію. Але в одному випадку з 10 послання можуть мати загрозливий характер (іноді сили можуть намагатися налякати експериментатора). Ці цифри визначено методом статистичного аналізу записів. Виходячи з цих цифр, можна визначити, що у Всесвіті сил, які несуть загрозу, існує лише 10% від їх загальної кількості усіх існуючих сил.

Викладене спонукало відомих режисерів відобразити це явище у кінематографі. Так з’явився голлівудський фільм «Білий Шум».

У наш час «електричний голос» намагаються застосовувати для дослідження Місць Сили. Й ці спроби поширюються світом.

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
2
Щастя
2
Любов
2
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій