Якщо в розмові з будь-ким мова заходить про насильство, чи воно сексуальне або фізичне, жертвою завжди виступає жінка. Звичайно, ніхто не буде сперечатися зі статистикою, яка стверджує, що найчастіше від насильства страждають якраз таки представниці прекрасної статі. Але це не означає, що подібні проблеми оминають чоловіків.

Якщо вірити все тій же статистиці, то один з трьох представників сильної статі хоча б раз був жертвою насильства, причому не тільки з боку жінок, але і з боку представників своєї статі.

Суспільство вважає, що чоловіки не зазнають насильства.

Чому ж люди готові заплющувати очі на це?

Все це стосується жінок

Чоловіки все ще ображаються, якщо їх порівнюють із представницями прекрасної статі. А оскільки насильство вважається більш жіночою проблемою, ніж чоловічою, то визнаватись у тому, що людина зіткнулася маніпуляціями чи домаганнями вважається чимось соромним.

Чоловікові потрібен тільки секс

Якщо людина поскаржиться своїм товаришам на те, що він зіткнувся переслідуванням з боку своєї партнерки або незнайомої жінки, швидше за все, вона почує на свою адресу жарт, що йому ще пощастило і він не повинен вдавати з себе жертву, адже деякі чоловіки тільки про це і мріють. Насправді ж, будь-яка людина може відмовитися від сексу, якщо їй це не потрібно.

Це слабкість

Вважається, що якщо людина зіткнулася з насильством і не змогла себе захистити, значить, вона слабка. І якщо жінкам це можна пробачити, то для чоловіка це дуже серйозна провина.

Через ці стереотипи часто чоловіки мовчать про пережитий стресі і не звертаються за підтримкою та допомогою, намагаючись мовчати про те, що зіткнулися з насильством. Але якщо суспільство все ще вважає, що з насильством треба боротися, слід звертати увагу і на чоловіків, які можуть стати його жертвами.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.