Психологія

Чому не потрібно витрачати свій час на аб’юзера?

На жаль, люди надто пізно розуміють, що вони потрапили у токсичні стосунки з аб’юзером, який тепер нікуди їх не відпустить від себе. Але як же можна убезпечити себе у майбутньому? Як не зіткнутися з особистістю, яка у всьому обмежує свого коханого?

Чому варто звернути увагу на здорового партнера, готового цінувати другу половинку?

Чому не потрібно витрачати свій час на аб'юзера?

Аб’юзер нездатний підтримати

Він завжди говорить своїй близькій людині про те, що та ні в чому не досягне успіху, не зможе домогтися визнання, не досягне бажаного результату. Аб’юзер просто потрібно виплескувати кудись свій негатив. Що ж до здорового партнера, то він готовий простягнути руку допомоги своїй другій половинці, аби зробити її щасливою.

Фінансові обмеження

Як правило, часто аб’юзер обмежує свою жертву у фінансовому плані і змушує її бути залежною від нього у відносинах. У такої людини завжди потрібно випрошувати гроші на ту чи іншу річ, друга половинка не може щось собі придбати сама, навіть якщо їй цього дуже хочеться. Здоровий партнер, можливо, захоче обговорити з близькою людиною якусь покупку, але він точно не говоритиме йому тверде «ні».

Аб’юзер тільки засуджує

Йому здається, що друга половинка повинна робити все заради його щастя, а він може палець об палець не вдарити і все одно виявиться правим. Головне слово для аб’юзера — це «повинен». Він постійно нагадує про це своїй близькій людині. У здорових відносинах індивід розуміє, що він залишається поряд зі своїм коханим, тому що він сам цього хоче, його ніхто не тримає та не обмежує.

Не хоче, щоб друга половинка розвивалася

Аб’юзер виступатиме проти освіти своєї коханої, його розсердить інформація про те, що його пасія хоче піти на курси підвищення кваліфікації або спробувати себе в якомусь новому хобі, йому хочеться, щоб вона цікавилася тільки ним і в жодному разі не була самостійною. . Здорові стосунки набагато кращі за спілкування з аб’юзером, тому що в них люди мотивують один одного до отримання нових знань і тільки заохочують навчання того, хто їм дорогий.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія