Звичайно, багатьом людям це не подобається, але іноді з коханими та друзями їм доводиться розлучатися. Кожній людині посилаються люди для того, щоб вона набула певного досвіду, здобула цінні уроки з тієї чи іншої ситуації і нарешті стала тією, ким вона має бути.

Якщо ситуація у відносинах та спілкуванні в принципі повторюється, значить, людина в минулому проігнорувала урок, який дав їй Всесвіт. Тому тут треба бути обережнішим.

Відносини не можуть бути ідеальними, адже в них люди так чи інакше помиляються, розуміють, як потрібно поводитися з другою половиною і так далі. Незважаючи на всі труднощі, важливо навчитися розпізнавати  перевірки.

 Як зрозуміти, що стосунки були дані для досвіду?

  1. У такому спілкуванні людина не може слідувати своїм принципам та відстоювати власні цінності.
  2. Якщо люди бачать цей світ по-різному, їм доводиться боротися один з одним, вони не можуть дійти компромісу в тій чи іншій сварці, отже, швидше за все, їхнє спілкування повинне піднести їм важливі уроки.
  3. У здорових відносинах людина повинна почуватися добре і наповнюватися енергією, а якщо цього не відбувається, значить, у її життя прийшла кохана не за долею, а лише для досвіду.
  4. І нарешті, якщо людина відчуває емоційні гойдалки: партнер ставиться до неї то добродушно, то холодно, отже, коханим рано чи пізно доведеться розлучитися. Швидше за все, коли вони остаточно виснажують одне одного.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.