Протягом довгого часу люди часто задавалися питанням – як виглядає людська аура, і чи існує вона? І до сих пір у вчених немає однозначної відповіді на це питання.

Аура  або ж біополе, – це енергетична оболонка, що обволікає тіло. Вона відображає емоції, думки і стан людини на певний момент часу. Оскільки аура нематеріальна і невидима для більшості людей, вона не відноситься до існуючих об’єктів і не є предметом вивчення наукових дисциплін.

Аура людини

Дослідження  аури почалося ще в стародавні часи, коли побачити її могли тільки ясновидці. І зараз логічного обгрунтування наявності аури немає, проте наука допускає можливість існування магічного або електромагнітного поля, а значить, воно може бути.

Аура характеризується особистими особливостями людини, тому у кожного вона унікальна. При нормальних умовах, біополе захищає людину від навколишнього впливу і відштовхує від нього будь-які негативні емоції. І коли аура слабшає, людина відразу це на собі відчуває. Чому це відбувається?  Заздрість, сварки і образи руйнують захист, утворюючи в біополі тріщини. Якщо це відбувається на протязі довгого часу, тріщини перетворюються в дірки, і усі властивості аури втрачають свою силу. Щоб цього не допустити, необхідно завжди контролювати свої думки і не допускати проникнення в них негативних почуттів і емоцій.

Зовнішній вигляд енергетичної оболонки людини вказує на його здоров’я, думки, особливості, переживання, прагнення і таланти.

І оскільки аура у кожного своя, вона різниться за кольорами:

червоний – амбіції і самозамилування;

бордовий – агресія і злість;

білий – інтуїція і мудрість;

жовтий – дружелюбність і привабливість;

червоний – лідерство і сексуальність;

хакі – заздрість і підступність;

смарагдовий – правда і творчість;

рожевий – натхнення і довірливість;

помаранчевий – веселощі і запал;

синій – інтелектуальність і концентрація;

блакитний – віра і духовність;

сріблястий – уяву і мрійливість;

золотистий – багатство й красу!

чорний – ворожнеча і ненависть.

Колір аури дає основну інформацію про людину. Але буває і так, що ці дані вірні тільки для конкретного проміжку часу, тому варто звертатися і до енергетичного кокона, розглядаючи його шар за шаром. Всього їх 4: матеріальна, астральна, ментальна і духовна сфери. Кожна з них відповідає за стан біополя людини. Незважаючи на факти і різні дослідження, існування аури все ще не доведено. Однак, і в давні часи, і в сучасному світі знаходяться люди, які вірять в неї і без наукової обгрунтованості.

Іван Гудзенко