Концепція трансгуманізму зводиться до простої ідеї – біль, страждання, хвороби, старіння, смерть – це самі небажані явища в житті кожної людини.

Людина народжена для того, щоб використовувати усі блага науково-технічного прогресу і можливості свого організму жити «довго і щасливо». Сама назва вчення вказує на його суть. Людина – вінець природи, але  ій  необхідно оновлюватися і покращуватися за допомогою новітніх технологій. Послідовники цього вчення вважають, що життя, надто коротке у сучасної людини. А жити менше 150 років просто не має сенсу. До того моменту, як людина накопичила потрібні знання, вміння і навички, її тіло і розум починають згасати і старіти і на зміну приходять більш молоді люди. Для того щоб уникнути такої «плинності» народилася ідея стоворити  постлюдину, яка прийде на зміну.

Що таке Трансгуманізм ? Історія трансгуманізму .

Постлюдина буде володіти грандіозними знаннями в багатьох областях, досягати умінь, і що найважливіше вона зуміє створити  скафандр, який настільки щільно  буде прилягати до тіла, що, по суті, стане  «наношкірою». У такій оболонці  абсолютно спокійно люди зможуть жити на інших планетах.

«Вчені-трансгуманісти» закликають направити свої сили на виявлення тих речовин, які так корисні для людини, але в силу віку їх вироблення сповільнюється або зовсім припиняється. Наприклад, лецитин – речовина без якого пошкоджена клітина не відновиться. Значить необхідно виробити механізм її отримання штучно. Ну і далеко не нова ідея кріоніки (глибоке заморожування живого організму, для того щоб в майбутньому розморозивши його, вилікувати від будь-якої хвороби, що не піддається сьогодні) також є однією з концепцій трансгуманізму.

Іван Гудзенко