Бідність і багатство мають свою енергію, протилежну одна одній, звичайно. Чим же відрізняється їх енергетика? На жаль, так історично склалося, що людей цьому не вчать. І це зрозуміло, держава не потребує багатих і вільних людей, державі потрібні тільки раби, які, не піднімають голови на своїх роботах, і яким вистачає тільки оплачувати і купувати тільки найнеобхідніше.

На практиці і експериментах вже доведено, що коли поведінку бідної людини змінити і вона почне думати, як багата, то її енергетика почне притягати гроші. Для цього біднякові потрібно зрозуміти, як вести себе, щоб залучити гроші? Що робить таке багата людина, щоб випромінювати енергетику багатства?

Енергія багатства та бідності

Порівнюючи багатих і бідних, психологи виділили кілька фактів, які впливають на енергію багатства і бідності. Бідність випромінюють:

Безсумнівно, перше місце займає бруд в будинку. Адже дійсно, це факт, що де злидні  – там сморід. Бруд відлякує гроші. Безсумнівно, кожен з нас не раз помічав, коли бачив бруд у дворах чи в будинках, то на підсвідомому рівні цей бруд викликав огиду і ніхто з людей, не міг сказати, що той, хто там живе, є багатою людиною.

Звичайно ж, цей володар є бідняком. Сморід викликає тільки огиду і гроші будуть завжди приходити повз.

Мотлох, який лежить роками. Гори непотрібних речей, якими вже давним-давно ви не користуєтеся, також, заважають енергії грошей. Виходить, що старі речі займають місце нових. Багато людей навіть переконані в цьому, але у всіх з них набереться кімната, а то і більше непотрібного мотлоху. Але справа в тому, що люди переконані в необхідності даних речей, примовляючи, що коли-небудь вони стануть в нагоді. Це стосується всього, починаючи від одягу і закінчуючи меблями. Всесвіт не дасть власникові купи непотрібних речей нові речі, ніколи.

Неправильна економія грошей. Буває така категорія людей, яка намагається економити на всьому. В основному це стосується тих, які відкладають на важкі часи, чекаючи їхнього приходу. Або, коли зашивають колготочкі, під штанами ж не видно. Коли купували білу білизну, а воно вже сірих відтінків або з дірками. Пояснюючи це тим, що це дурні покупки і несерйозні, краще відкласти на «чорний день». Таке мислення не тільки відлякує гроші, а й залучає неприємності, які обов’язково будуть траплятися, ви ж їх чекаєте.

Звичайно ж, енергія багатства має зовсім протилежну енергетику, що саме випромінюють її, так це:

Чистота в вашому домі. Найчастіше коридор і кімнати притягують гроші в будинок. Будинок повинен знаходитися в чистоті, не захаращуйте приміщення і прибирайте бруд. Гроші приходять тільки в чистоту.

Використовувані і потрібні речі. Потрібні речі вважаються ті, якими люди використовують хоча б 1 раз на рік. Якщо в будинку є поличка книг, або дорогих вам речей, то хоча б раз на рік необхідно протирати там пил, перебирати їх. Тоді циркуляція енергії не порушиться. Речі повинні приносити користь для людей, вони повинні не лежати на полиці, а знаходитися у використанні. Одяг або взуття, або що-небудь інше, чим ви не користуєтеся рік, сміливо викидайте, порятуйте від них, і ви звільните місце для нового, яке принесе вам радість.

Позитивне і правильне мислення.

Настрій на те, що ви можете собі дозволити все, що тільки хочете. Необхідно створювати в свідомості образ тих речей, які ви хочете мати, уявляючи, що вже маєте їх, що користуєтеся ними. Головне, необхідно вірити і пристрасно бажати цього, тоді з візуалізацією проблем не буде. Всесвіт обов’язково дасть необхідне. Мету і бажання необхідно візуалізувати постійно, представляти, що цим ви вже володієте, неважливо, що це. Якщо це якийсь предмет, уявляйте, як ви його тримаєте в руках, якщо машина, уявляйте, як ніби ви вже за кермом і т.д.

Забувати про один із законів Всесвіту не можна і у відношенні з грошима. Він застосовується для багатьох сфер життя. У відношенні з грошима він виникає через благодійність. Щоб щось отримати необхідно спочатку віддати. Необхідно створити баланс, і витрачай гроші не тільки на себе і свої потреби, а й частину доходу на благодійність.

Якщо виконувати ці рекомендації, ви зможете притягнути енергію багатства. Але не створюйте собі ідола, не забувайте, що гроші для людини, а не людина для них!

Ольга Степаненко