Історія релігійКультураМісця силиРелігія

Залишки кельтської культури на території України: печери друїдів

   Кельтська культура часто асоціюється з давніми цивілізаціями, такими як Ірландія, Шотландія та Уельс. Проте залишки цієї захоплюючої культури можна знайти й у несподіваних місцях, у тому числі й на території України. Одним із цікавих аспектів кельтської культури, який залишив свій слід в Україні, є наявність печер, якими, як вважають, користувалися друїди. Ці печери є свідченням багатої та різноманітної історії України та її зв’язків із кельтським світом.

Залишки кельтської культури на території України: печери друїдів

Перші свідчення кельтського впливу в Україні можна простежити в III столітті до нашої ери, коли кельтські племена почали мігрувати на схід. Ці племена, відомі як скордиски і тавриски, розселилися в різних регіонах сучасної України, включно з Карпатами та Товрами. Саме в цих горах можна знайти печери друїдів. Вважається, що ці печери використовувалися кельтськими жерцями, відомими як друїди, для релігійних церемоній і ритуалів.

Самі печери є дивом стародавньої інженерії та архітектури. Висічені на схилах гір, вони мають складне різьблення по каменю, вівтарі та камери, які використовувалися для різних цілей. Друїди збиралися в цих печерах, щоб виконувати обряди і шукати духовного керівництва. Печери вважалися священними місцями, а розташування в горах додавало їм загадковості та значущості.

Наявність цих печер в Україні є свідченням взаємозв’язку стародавніх цивілізацій. Кельтські племена, що оселилися в Україні, принесли з собою свої унікальні релігійні обряди та вірування, які вони продовжували практикувати на новій батьківщині. Печери друїдів служать фізичним нагадуванням про цей культурний обмін і тривалий вплив кельтської культури на територію України. Багато європейських дослідників, які вважають свої народи нащадками кельтів, заявляють, що на теренах України їх Прабатьківщина.

Залишки кельтської культури на території України: печери друїдів

Крім того, печери друїдів пропонують цінну інформацію про духовні та релігійні практики стародавніх кельтів. Різьблені зображення та вівтарі, знайдені в печерах, дають підказки про богів і богинь, яким поклонялися друїди, а також про ритуали та церемонії, які вони виконували. А також з Колом Року релігійних свят кельтів, які, як не дивно, співпадають з давньослов’янськими ведичними (Колодарем, Календарем). Вивчення цих печер може допомогти археологам та історикам краще зрозуміти релігійні вірування та практики стародавніх кельтів, проливаючи світло на культуру, яка здавна захоплювала вчених і ентузіастів.

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
7
Щастя
2
Любов
3
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій

Історія релігій

Чен Тао

Чень Тао, або «Справжній Шлях», є унікальною новою релігійною течією, заснованою Хон Мін Чен у ...