Історія релігійРелігія

Які питання щодо вагітності слід залишити при собі?

Вагітність — це дуже педантична тема для багатьох людей. Хтось хоче завести дітей, але не може цього зробити, інші ж люди не бачать себе добрими батьками і тому також уникають розмов про сім’ю та дітей. Обговорювати чиюсь вагітність слід лише в тому випадку, якщо людина впевнена, що її співрозмовник захоче розповісти їй про свій досвід. Найчастіше, звичайно ж, питання про цікаве становище отримують жінки.

 Але про що їх не варто запитувати?

Які питання щодо вагітності слід залишити при собі?

  1. Звичайно ж, слід відмовитися від очевидного питання: Ти вагітна? Його краще не ставити. Навіть якщо у жінки добре видно живіт і немає сумнівів у тому, що вона зараз виношує дитину, не слід торкатися у розмові з нею теми вагітності, поки особа сама не захоче про це поговорити. В іншому випадку можна потрапити в незручну ситуацію.
  2. Так само не варто ставити жінці питання про те, чи чекає вона близнюків. Якщо це так, майбутня мати обов’язково поділиться новиною зі своїм співрозмовником. До того ж не варто забувати про те, що вагітні жінки страждають від гормонів у своєму організмі, тому вони можуть бути дуже чутливими, а тому в жодному разі не можна говорити їм про те, що вони набрали зайві кілограми під час вагітності, навіть якщо це справді так. Не потрібно оцінювати тіло жінки неважливо, вагітна вона чи ні.
  3. Якщо жінка говорить своєму другові або знайомому про те, що вона чекає на хлопчика чи дівчинку, в жодному разі не можна негативно реагувати на стать дитини. Не потрібно також питати чоловіка про те, чи радий він, якщо його кохана чекає на хлопчика. Будь-яка дитина — це щастя, і головне, щоб вона була здоровою.
  4. Також слід уникати питань про догляд за дитиною. Не потрібно питати жінку, як вона збирається годувати свого малюка, чи воліє вона зробити собі кесареве свічення або її більше приваблюють природні пологи. Звичайно ж, все рішення про те, як народити свою дитину, особа повинна приймати самостійно, і вона обов’язково поділиться з близькими тим, як вона пройшла цей шлях, але тільки після того, як зробить на світ здорового малюка. Якщо майбутній мамі знадобиться якась порада, вона обов’язково звернеться за допомогою до спеціалізованої літератури або свого лікаря, але вже точно не питатиме щось у людини, яка нічого не тямить у вагітності та пологах.

У спілкуванні з майбутніми батьками необхідно зберігати позитивний настрій та дозволити їм відчути себе комфортно. Не варто вважати себе розумнішим за всіх і думати, що без порад конкретної людини пара точно не зможе обійтися. Швидше за все, люди точно знають, як виховувати свою майбутню дитину.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
1
Щастя
0
Любов
1
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій