На жаль, далеко не завжди людина розуміє, що це лише вона товаришує з певними людьми, вони ж не вважають її кимось важливим у своєму житті. Таке спілкування називається односторонньою дружбою, і в ній немає нічого хорошого, адже індивід віддає свої сили так званим друзям, які ні в що його не ставлять.
Які ознаки вказують на подібну комунікацію?
- Якщо хтось сприймає спілкування з людиною як належне, не цінує її і не докладає жодних зусиль для того, щоб допомогти індивіду відчути себе комфортно, це вже має насторожити.
- Людина ніколи не дочекається подяки за свою допомогу, тому що її присутність у чийомусь житті зовсім не помічається. Навіщо говорити «дякую» індивіду, якщо від цього нічого не зміниться? Він все одно продовжить щоразу приходити на допомогу своїм «друзям».
- Якщо індивід помітив, що хтось розпускає про нього чутки, а при цьому в обличчя посміхається, то таких людей він у жодному разі не повинен вважати своїми щирими друзями.
- У дружбі люди повинні підтримувати одне одного. Це означає, що якщо індивід відчуває, що його лише критикують і ніколи не підбадьорюють, не радіють його досягненням, йому слід припинити спілкування з такими особистостями.
- Навряд чи можна говорити про якусь двосторонню дружбу, якщо індивід зауважує, що його компанія дедалі частіше гуляє без нього. Справжніх друзів не забувають, їх завжди запрошують на прогулянку.
- Якщо людині завжди доводиться виявляти ініціативу, першим дзвонити чи писати своїм друзям, і це відбувається не один чи два рази, а на постійній основі, це означає, що люди підтримують зв’язок із людиною просто тому, що вона робить перший крок.
Іван Гудзенко
Яка твоя реакція?
Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0