Психологія

Як правильно спілкуватися зі своїми друзями?

У спілкуванні зі своїми друзями людина може розкритися та відчути себе вільною. Їй не треба вдавати. Саме тому людям так подобається дружнє спілкування з будь-ким.

І все ж кожна людина повинна пам’ятати про те, що вона також повинна робити кроки до свого товариша: підтримувати його, ставати для нього міцним плечем, намагатися зберегти з нею дружбу, а для цього іноді потрібно докласти зусиль.

Як правильно спілкуватися зі своїми друзями?

Яких же правил необхідно дотримуватись у дружбі, щоб вона ніколи не закінчилася? Як людина може стати добрим другом?

Вміти слухати

Дуже часто люди говорять про своє «Я» і не слухають співрозмовника, але в дружбі таке ставлення до людини є неприпустимим. Важливо стати добрим слухачем для свого близького друга, сказати йому важливі слова, але головне — не перебивати, коли він ділиться чимось. При цьому, коли друг чекає на якусь віддачу, не потрібно мовчати. Важливо розповісти про свій досвід, якщо той, хто говорить, поділився якоюсь проблемою. Важливо щиро цікавитись своїм другом, він обов’язково це помітить і буде вдячний людині.

Нікому не потрібні непрохані поради

Навіть якщо друг попросив у людини якоїсь поради, давати її треба дуже обережно. Якщо ж приятель і зовсім мовчав, не треба виявляти ініціативу, достатньо лише бути поруч із ним, але не намагатися покращити його життя, якщо він хоче впоратися з усім сам. Не слід брати на себе відповідальність за інших людей.

Дарувати друзям увагу

Навіть якщо люди проводять час разом, не завжди вони роблять це якісно. Що це означає? Дуже часто люди сидять у телефоні, навіть якщо вони зустрілися зі своїм другом для того, щоб поспілкуватися з ним віч-на-віч. Така поведінка неповажна під час зустрічі, а тому людині слід відмовитися від використання свого гаджета, доки вона не попрощається з приятелем.

Намагатися не ставити друга в незручне становище

Це означає, що людина не повинна просити своїх друзів про щось знаючи, що вони не зможуть стримати свого слова. У цьому випадку друзям доведеться або зробити собі неможливе, щоб не образити людину або відмовити їй і при цьому відчути себе некомфортно. Наприклад, якщо людина по життю дуже повільна, не потрібно її поспішати, краще спробувати звикнути до її темпу. А якщо людина економить кожну копійку, не варто брати в неї гроші у борг.

Здається, що це дуже прості правила, але люди їх нерідко порушують, через що втрачають своїх друзів. Можливо, варто навчитися думати в дружбі не лише про себе, а й про інших людей?

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
5
Щастя
13
Любов
1
Не завдоволений
1
Тупо
2

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія