Психологія

Як перестати давати оточуючим непотрібні поради?

Мало хто у своєму житті любить вискочок, які намагаються всім допомогти. Здається, що немає нічого поганого в тому, що індивід готовий простягнути свою руку і підтримати того, хто потребує. Насправді є величезна кількість людей, які звикли долати свої проблеми самостійно, а тому вони до останнього сперечаються з порадниками, які до них лізуть. Але як же людина може відучити себе від звички говорити оточуючим, як їм слід чинити?

Дізнатися, чи потрібна порада

Як перестати давати оточуючим непотрібні поради?

Якщо людина хоче комусь допомогти, то для початку вона повинна поговорити з співрозмовником і постаратися дізнатися у нього, чи потрібна їй допомога, або вона хоче проявити самостійність. Іноді спроба допомогти може навіть образити опонента, адже він подумає, що людина має сумнів у його компетентності. Тільки якщо індивід упевнений, що без його підтримки не обійдуться, він може висловити свої зауваження щодо тієї чи іншої справи.

Поставити себе на місце іншої людини

Це важко пояснити, але часто люди, які роздають усім поради, не люблять, коли їх життям хтось керує. Саме тому вони повинні постаратися уявити собі, що відчує людина, якій не потрібні поради, коли їй хтось завзято намагається допомогти. На жаль, далеко не завжди участь індивіда потрібна в тій чи іншій ситуації.

Зайнятися своїми справами

Якщо людині зайвий раз хочеться влізти в життя свого друга чи знайомого, їй варто запитати себе про те, чи немає у нього справ, які не терплять зволікань. Будь-якої миті індивіду краще вирішувати власні проблеми, а не намагатися бути зайвим у житті людей, які й самі добре з усім справляються.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія