Яка користь у святі, якщо аж до бою курантів господиня на кухні ріже салати і в результаті залишається без сил?
Може, варто змінити традиції і влаштувати свято для себе, а не для гостей та родичів? Які ж поради допоможуть по-справжньому відпочити та зарядитися позитивними емоціями у це чарівне свято?
Не залишати вибір подарунків на останній момент
Дивно, але подарунки можна купувати не 31 грудня і навіть не в грудні, а набагато раніше, коли на очі потрапить щось цікаве, наприклад, річ, про яку близька людина давно мріяла. До того ж важливо навчитися делегувати, наприклад, чоловік купує подарунки для свого батька та тестя та інших родичів чоловічої статі, а дружина займеться жіночою половиною родини.
Фінансова грамотність
Необхідно планувати свої витрати у грудні, щоб після свят не пошкодувати про те, що в гаманці не залишилося жодної копійки. Не варто купувати найдорожчі подарунки, розуміючи, що після святкування Нового року доведеться важко зводити кінці з кінцями. А ще всі свої новорічні витрати слід записувати у зошит.
Не навантажувати себе всім і одразу
Готуватися до Нового року варто раніше за грудень, тоді останній місяць перед святом буде не таким важким. Як уже було сказано, подарунки можна купити заздалегідь, те саме можна зробити і листівками, а також необхідно подивитися в інтернеті різні прикраси для декорування будинку до Нового року і відразу ж замовити їх. Не треба бігати інтер’єрними магазинами і намагатися все скупити наприкінці грудня.
Іван Гудзенко