Якщо людина не розуміє, чи справді її здолала тривога, вона може звернути увагу на її часті прояви. Можливо, деякі з цих пунктів він знайде у себе.
Отже, якщо людина часто турбується, вона може відчувати:
— як її тіло постійно тремтить і напружується;
— потовиділення посилюється;
— індивід страждає від м’язових спазмів;
— людина може скаржитися на сухість у роті чи нудоту;
— індивід тривалий час проводить у туалеті, не може розслабитись;
— людині ніби не вистачає повітря, вона відчуває свій пульс.
І також тривога може впливати на відсутність у людини концентрації уваги, неможливість на чомусь сфокусуватися, відзначається переважання негативних думок, схильність до панічних атак, бажання лаяти і критикувати себе, віддалитися від оточуючих.
Як же можна перемогти тривогу, якщо вона все ж таки є у людини?
- Необхідно більше часу приділяти дихальним вправам. Щоб грудна клітка розширювалася, важливо видихати все повітря, яке є в легенях, а не затримувати його в собі. Проста вправа на кшталт «вдих, затримка дихання, видих» допоможе людині відчути себе краще.
- Людина повинна відчувати опору під своїми ногами, навіть якщо їй здається, що вона кудись провалюється. Відчуття реальності у стані тривоги дуже важливе.
- І також індивіду слід сконцентруватися усім своїх почуттях. Не варто соромитися говорити на людях, якщо тривога застала індивіда у громадському місці. Він може промовляти вголос усе, що відчуває, бачить чи чує.
- Щодня свого життя людина має бути вдячна тому, що має. Про щасливі спогади також не варто забувати, але все ж таки людина повинна фокусуватися на своєму теперішньому, щоб краще відчувати реальність.
- Немає нічого поганого в тому, щоб іноді шукати сенс у своєму житті. Людина повинна бути керована будь-якою ідеєю або метою. Вона завжди повинна досягати висот і розуміти, навіщо вона прокидається щодня.
Іван Гудзенко
Яка твоя реакція?
Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0