Але чому ж у кожного індивіда це виходить?
Чому людині хоче вдавати з себе когось?
Причина такої поведінки дійсно знайома кожному: люди бояться, що оточення їх засудить, а тому вони починають залежати від думки своїх друзів і знайомих. Але як виключити чуже схвалення зі свого життя, як звільнитися від нього?
Людина зможе стати собою лише тоді, коли вона прийме власні переконання і почне ними керуватися. Вона фокусуватиметься лише на особистих переживаннях та інтересах, поставить їх на перше місце у своєму житті. Тільки так людина зможе відчути гармонію зі своїм внутрішнім «Я» і перестане вдавати.
Які ж поради прийдуть людині на допомогу?
Самопізнання
Людині потрібно частіше звертатися до своєї внутрішньої дитини і запитувати її про її почуття та переживання. Які ж питання необхідно собі ставити?
Які речі людина не хоче показувати оточуючим?
Чи залежить людина від думки інших?
Чи носить людина соціальні маски?
Чи має людина якісь цінності?
Які в людини є сильні та слабкі сторони?
Що людину по-справжньому приваблює в її житті?
Відповідати треба чесно!
Попрощатися із внутрішнім критиком
Критика нікому не подобається, але чому ж тоді людина ставиться до себе так? Людина готова лаяти себе за будь-що: за власну зовнішність, свої слова та вчинки. Іноді треба заглушувати свої внутрішній голос та намагатися з ним боротися. Необхідно частіше говорити собі «дякую» і хвалити себе навіть за незначні кроки до тієї чи іншої мети.
Попросити допомоги
Якщо людина відчуває, що грунт йде в нього з-під ніг, і вона ніяк не може зловити рівновагу самостійно, їй варто записатися на консультацію до психолога. Не треба боятися розмови із фахівцем. Людина не стане гіршою від того, що попросить у когось підтримки. За допомогою фахівця можна розібратися зі своїми дитячими травмами і стати собою.
Іван Гудзенко