Які ж вирази людина має викорінити зі своєї мови, якщо вона не хоче вдарити в бруд обличчям?
«Я сумую за тобою»
Людина не може нудьгувати за кимось, вона порушує правила російської мови, якщо каже так. Прийменник «за» слід виключити із цієї пропозиції. Людина може по комусь нудьгувати, але в жодному разі нема за кимось.
«Туфлі»
Незважаючи на те, що це взуття є в гардеробі практично кожної жінки, представниці прекрасної статі все одно не знають, як правильно схиляти це слово. Як правильно вживати слово туфлі? Якщо жінка не має туфель, вона не може піти на вечірку, але вона не повинна говорити «у мене немає туфель».
«Місто»
Приїжджі люди, які все ж таки змогли переїхати у велике місто, як правило, живуть десь на околиці. Коли вони говорять своїм друзям і знайомим, що хочуть поїхати в місто, вони несвідомо дають зрозуміти співрозмовникам, що насправді вони не живуть у самому місті, а лише за його межами. Краще сказати «Давай з’їздимо до центру».
«Їсти»
Багатьом людям подобається це слово, адже воно таке миле. Але насправді вживати його у своїй промові не слід, оскільки це груба етична помилка. Людина не може їсти, на це здатні тільки тварини чи діти, дорослий індивід завжди буде їсти. Тому, якщо співрозмовник говорить про те, що він планує вживати їжу, йому слід сказати «Я збираюся їсти», а не «Я збираюся їсти».
Іван Гудзенко