Чому вони стають співзалежними партнерами?
Погоджуються на відносини з людиною, яка їм не підходить
Навіть якщо на особистість зверне увагу якась дивна і проблемна людина, вона все одно збудує з нею стосунки, сподіваючись, що в майбутньому коханий зміниться на краще. Однак найчастіше цього не відбувається, а кидати свою другу половинку індивід не наважується.
Ставлення батька та дитини
Важливо розуміти, що щасливі стосунки можуть побудувати лише дорослі та самодостатні особи. Якщо вони намагаються вибудувати своє спілкування на кшталт батько-дитина, надто сильно дбаючи про свою другу половинку, то краще від цього нікому не стане. Важливо ставитися до партнера як до рівного, а не як до когось вище чи нижче за себе.
Постійні маніпуляції
Люди не вміють розмовляти у відносинах, часто вони використовують різні хитрощі та натяки для того, щоб змусити партнера робити те, що їм сподобалося б. Якщо людині здається, що її стосунки стануть нудними, якщо раптом у них вона почне довіряти коханому, то його безперечно можна назвати залежним.
Занурюються в кохання
Людям здається, що й їхні відносини розвиваються стрімко, це добре. Вони поринають у спілкування з новим знайомим і розповідають йому все про себе, не замислюючись про те, чи підходить їм ця людина чи ні. У жодному разі не можна зосереджуватися тільки на своєму коханому, навіть якщо людина дійсно ним дорожить. Індивід повинен розуміти, що в нього завжди на першому має бути він сам, а також його життя, яке виключає із себе другу половинку, адже рано чи пізно вона може піти, але співзалежні люди навіть не думають про це.
Іван Гудзенко