Релігія

ТРИПІЛЬСЬКІ КУЛЬТИ ТА МАГІЯ

Трохи поговоримо про залишки трипільських культів та елементи трипільської магії, які збереглися до нашого часу й навіть присутні й у сучасній культурі.
ТРИПІЛЬСЬКІ КУЛЬТИ ТА МАГІЯ

Фігура Трипільської Богині Родючості

Трипільці вірили у Праматір Людства. Вона народила не тільки Людство, але й взагалі, все Життя у Всесвіті. Вона також була Богинею Родючості. Праматір зображувалася у вигляді вагітної жінки з великими сідницями та грудями. Глиняна статуетка Праматері мала всередині порожнину, в яку вкладалося дев’ять глиняних кульок або великих зерен. Зверніть також увагу, що на деяких фігурках Праматері у животі є дев’ять отворів. Дев’ять — взагалі число жіночої енергії, енергії Землі, в усіх прадавніх віруваннях різних цивілізацій (а число енергії Неба 13). Якщо фігурки Праматері потрусити, то вона вібрує. Люди з незвичними здібностями бачать при цьому золоте сяйво у просторі. Праматері задавали питання вголос, трусили статуетку, потім виникала вібрація та було чути відповідь голосом. Тобто відповідь була голосом, фізичним голосом у фізичному світі. Статуетки Праматері розмовляють! Такий феномен колись спостерігався й на Близькому Сході, та навіть описаний у священних книжках деяких релігій. Я маю на увазі терафимів, домашніх богів з глини, які вміли розмовляти та відповідали на питання.

ОБРЯДОВИЙ БУДИНОЧОК.

ТРИПІЛЬСЬКІ КУЛЬТИ ТА МАГІЯ

Трипільський обрядовий будиночок

Трипільській Обрядовий Будиночок. На фотографії модель будиночка за матеріалами розкопок у Легедзине. Археологи не можуть точно повідомити: які саме обряди проводили трипільці, однак сходяться на думці, що це споруда обрядова. У споруді робилися релігійні та магічні обряди — це щось на зразок храму. Будиночки були різного розміру, іноді навіть дуже великі — 20х60 метрів). На користь того, що це храм та місце магічної взаємодії з вищими силами свідчить те, що в середині цих споруд виявлено по вісім вівтарів в кожній будівлі! Самі будиночки символічно складаються з трьох частин (по горизонталі), та стоять на чотирьох підпірних ніжках. Археологи та гості музеїв лагідно називають моделі цих будівель «будиночки фей«. А тепер сенсаційна думка! Якщо на Дольмені, який також складається з великої кам’яної плити, яка також стоїть на чотирьох підпірних ніжках, поставити будиночок, то ми й отримаємо дещо схоже на трипільський храм?

ТРИПІЛЬСКИЙ ОРАКУЛ.

ТРИПІЛЬСЬКІ КУЛЬТИ ТА МАГІЯ

Трипільський Оракул

Трипільці збирали насіння горобейника польового та використовували його як ліки в медицині. Також як оракул. Задавали Всесвіту питання та висипали трохи насіння на поверхню. Розсипане насіння з’єднували уявним лініями, лінії складалися у фігуру, яку трактували.

ТРИПІЛЬСКІ ОБРЯДОВІ КУВШИНИ: ПОТРІЙНИЙ, ОДИНАРНИЙ, ПОДВІЙНІ.

ТРИПІЛЬСЬКІ КУЛЬТИ ТА МАГІЯ

Потрійний Трипільський Кувшин Реконструкція

Застосовувалися як гармонізатори Простору, для виклику енергій гармонії, керування погодою (метеорологічна магія), родючості рослин та поліпшення здоров’я людини. В українців також збереглися подвійні кувшини, вони виготовлялися у ХХVIII-XIX з чавуну, й в них носили їжу працюючим у полі, а у деяких місцях носять й понині.

ТРИПІЛЬСКИЙ СИМАРГЛ (СЕМАРГЛ).

ТРИПІЛЬСЬКІ КУЛЬТИ ТА МАГІЯ

ТРИПІЛЬСЬКИЙ СЕМАРГЛ

У давніх слов’ян Симаргл то є бог рослин та насіння. Також іноді виступав як бог Вогню Життя, який «летить з Півночі». А також має оберегові функції (оберігає від небезпеки та лиха). Іноді зображувався у вигляді собаки з крилами. А в трипільців також були симаргли. Це — захисні духи. Вони берегли врожай, споруди та людей від стихійних лих (повенів, ураганів, нападів ворогів або хижих тварин, граду, влучення блискавки тощо). Зображувалися у форми крилатого собаки.

Існувала магія по виклику, активації та взаємодії з цими духами. Хвіст крилатого собаки-симаргла зображений у формі місяця, що зростає. Тому зрозуміло, що магія з виклику або створення симарглів у трипільців проходила на Місяць, що зростає. Зображення трипільських симарглів Ви можете побачити у музеї у Легедзино на знаряддях трипільської культури, що знайдені на розкопках.

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
5
Щастя
3
Любов
4
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Релігія

img-12 Історія релігій

Девкаліон

Девкаліон — один із головних персонажів давньогрецької міфології, який символізує надію, спасіння та відродження. Його ...