Що вони про нього думають?
У які стереотипи про самотність не треба вірити?
«Зустріти старість на самоті — це жахливо»
Якщо у похилому віці у людини немає другої половинки та дітей, вона все ще може бути щасливою. І також молоді люди, які страждають від своєї самотності, можуть почуватися не у своїй тарілці. Це не залежить від віку.
«Людині обов’язково треба завести сім’ю і знайти друзів, щоб не бути самотньою»
Все ж таки люди чули про самотність у натовпі? І вона реально існує. Якщо в людини багато приятелів і друзів, це не означає, що вона почуватиметься краще, адже рано чи пізно вона повернеться додому, де її ніхто не чекає. Або людина може перебувати у відносинах з другою половинкою, яка зовсім її не розуміє, а вона не може до неї достукатися.
«Якщо людина самотня, то, як правило, вона відрізняється замкнутим характером, вона нелюдна і дивна»
Особа людини ніяк не може вплинути на те, чи буде вона самотньою чи ні. Можливо, душа компанії віч-на-віч із собою також замикається у власному вигаданому світі і не хоче ні з ким контактувати. Кожна людина може іноді бути менш товариською і тихою, навіть якщо в неї є постійна компанія і вона не відчуває дефіциту у спілкуванні.
Якщо людина фокусуватиметься на негативних речах, які пов’язані з її самотністю, звичайно ж, вона її боятиметься. Якщо людина все ж таки боїться залишитися одна, вона може спробувати бути більш відкритою зі своїми співрозмовниками. А також варто запитувати осіб, які дружать зі своєю самотністю, як вони почуваються? Це допоможе людині припинити фокусуватися на стереотипах.
Іван Гудзенко