Релігія

СТАРОДАВНІ ТАЄМНИЦІ ЗВІРИНЕЦЬКОЇ ГОРИ: ПЕРЕТИН П’ЯТЬОХ РЕЛІГІЙ

Звіринецька або Видубицька гора, на якій розташований центральний Ботанічний Сад Академії Наук, відома з давніх-давен. У найдавніші часи на ній стояли капища Богів. Усі Боги належали до сфери Небесного Вогню: це були Боги Сонця, Вогню та Блискавок. Такі, як Вогнебог, Перун, Ярило.

Коли за часів хрещення статую Перуна поклали у води Дніпра, народ побіг за Перуном, проголошуючи «Видубай! Видубай!». І Перун видубав біля Звіринецької гори. Його підняли вгору та встановили на вершині.

Коли ж церква вирішила будувати на вершині гори монастирі, Перуна та інші статуї Богів викопали, перенесли до Голосіївського Лісу і там таємно сховали – де вони мають зберігатись до того моменту, коли на нашій землі відродиться давня ведична віра.

На Звіринецькій же горі стоїть і каплиця, яку місцеві жителі називають «Вічний Спокій», вона знаменита завдяки тому, що її малювало багато видатних митців.

А ще на Звіринецькій Горі з скіфських часів залишилися дві «кам’яні баби» — сакральні фігури богині родючості, вона відтворювалася у камені у вигляді вагітної жінки. Це доводить, що Звіринецька гора була обрядовою горою для скіфів.

СТАРОДАВНІ ТАЄМНИЦІ ЗВІРИНЕЦЬКОЇ ГОРИ: ПЕРЕТИН П’ЯТЬОХ РЕЛІГІЙ

Видубицький Монастир

Під Звіринецькою горою є дуже багато печер та підземель, більша частина з яких досі не досліджена. З печерами пов’язано багато легенд та містичних історій.

У радянські часи тут був розбитий найбільший тоді Ботанічний сад. Тут є моделі всіх кліматичних зон: альпійські сади, кутки Карпатських та Кримських гір, яблуневі сади, скіфські степи, сади магнолієві та бузкові, розарії та тюльпанарії, ялинові ліси, ялівцеві зарості та навіть тропічне болото з різнокольоровими метеликами. Відвідати сад хотіло так багато охочих, які приїжджали здалеку, що довелося спеціально побудувати залізничну станцію «Ботанічна», звідки, піднявшись вулицею Тимірязівською, гості потрапляли до центральної брами саду.

СТАРОДАВНІ ТАЄМНИЦІ ЗВІРИНЕЦЬКОЇ ГОРИ: ПЕРЕТИН П’ЯТЬОХ РЕЛІГІЙ

Дерева Звіринецької Гори

На жаль, 2013 року залізничну станцію «Ботанічна» демонтували. Як і підземний перехід, що сполучав станцію із Залізничним шосе. Цей перехід у Києві був легендою та називався «перехід жаху». Одну зі стін тунелю будівельники зробили похилою і злегка опуклою, через що перехожих, що проходили тунелями переходу, охоплював незрозумілий внутрішній жах. Нині і станція, і перехід – вже історія.

Над цією горою постійно відбуваються феномени, пов’язані із просторовим вогнем. Тут бачили міражі «другого і третього сонця», спалахи, блискавиці, небо, що світиться вночі, кульові блискавки і навіть аномальне явище: полум’я, що горить у небі. Та й Боги цього місця належали до стихії Вищого Вогню.

Коли до України країни почали приїздити жителі Південної Кореї (у рамках економічної співпраці між країнами), їм дозволили побудувати на території Ботанічного Саду буддійські ступи та храми-бесідки для медитацій.

СТАРОДАВНІ ТАЄМНИЦІ ЗВІРИНЕЦЬКОЇ ГОРИ: ПЕРЕТИН П’ЯТЬОХ РЕЛІГІЙ

Брама у кроейській буддійський сад на Звіринецькій Горі

Тому езотерики, які відвідують Київ, завжди обирають для медитацій на космічний вогонь Звіринецьку гору.

Зверинецька Гора цікава для релігіє знавця. Бо це місце перетину щонайменше п’ятьох релігій. Релігії скіфів. Релігії давніх слов’ян. Християнства та Буддизму. Й сучасних езотеричних вірувань.

СТАРОДАВНІ ТАЄМНИЦІ ЗВІРИНЕЦЬКОЇ ГОРИ: ПЕРЕТИН П’ЯТЬОХ РЕЛІГІЙ

Буддійська Ступа на Звіринецькій Горі у Києві

Коли я провожу екскурсію для іноземних гостей Звіринецькою Горою, то завжди розповідаю так: «Індіанські цивілізації Мексики мають священне дерево Бальчен. Його сік освячується на обрядах і вживається обрядово, як священний напій, як причастя. Що це за загадкове дерево Бальчен? Воно є у ботанічному саду!. Це бузок. У ботанічному саду розвело понад тисячу дерев бузку!

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
5
Щастя
4
Любов
1
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Релігія