Існують різні традиції щодо того, які боги насправді складають групу, але встановлених сім:
Ебісу
Дайкоку
Бентен
Бішамон
Фукурокуджу
Джуроджин
Хотей
Хоча кожен загалом символізує удачу, вони також мають певні характеристики та асоціації.
Ебісу — ймовірно японського походження, синтоїстський бог, покровитель праці, зокрема торговців, фермерів і рибалок, і зазвичай зображується в японському костюмі та головному уборі.
Дайкоку — японського походження, бог багатства, процвітання і кухні, покровитель хліборобів і лідер Шичі Фукудзін.
Бентен — індуїстського походження і єдина жінка в групі. Вона — богиня любові, родючості та розуму.
Бішамон — бог щастя і війни, покровитель воїнів і захисник праведних. Він зображений у повному китайському обладунку та зі списом у лівій руці.
Фукурокудзю — китайського походження, але його японське ім’я означає щастя (фуку), багатство (року) і довголіття (дзю); тому він відомий як бог мудрості та довголіття.
Дзюродзін — також китайського походження і також бог довголіття і мудрості; зазвичай його зображують з оленем на боці, і він несе довгу палицю, до якої прикріплений сувій, що містить усю мудрість світу.
Хотей (або Хотей-ошо) — також родом з Китаю, Хотей уособлює ощадливість і благодійність, а також задоволення.
Хоча боги сягають набагато ранішого часу, у японській традиції перше представлення богів як групи із семи богів відбулося в 16 столітті н. е. на картині члена родини Кано, написаній на замовлення Токугави Іеясу (1542-1616 рр. н. е.) . Боги є особливо популярною темою нецке, японських мініатюрних скульптур, які найчастіше вирізані зі слонової кістки та дорогоцінних листяних порід дерева та спочатку використовувалися як ручки.
Іван Гудзенко