У такому спілкуванні одна сторона не враховує особисті межі коханого, контролює його, всіляко зводить, жорстоко поводиться з ним для того, щоб згодом жертвою було легше керувати.
Що ж робити людині, якщо, проаналізувавши свою поведінку, він вирішив, що сам є аб’юзером?
Хороша новина полягає в тому, що індивід усвідомлює, що у спілкуванні з другою половинкою він має певні проблеми. Якщо він розуміє це, значить зможе і виправити.
Як же поводитися?
Не треба тікати від відповідальності
Навіть якщо людина зараз веде себе некрасиво до коханого, вона повинна зрозуміти, через які фактори вона змінилася в гірший бік. Чому раптом став аб’юзером? Тільки сам індивід може вплинути на свою поведінку.
Не потрібно ігнорувати те, що говорять оточуючі
Звичайно, людині захочеться захищатися, але головне — вона має стати добрим слухачем. Не потрібно намагатися вийти сухим із води, якщо індивід уже встиг завдати шкоди своєму партнерові. Важливо прийняти провину.
Альтернатива у спілкуванні
Можливо, парі слід обговорити свої відносини, але важливо, щоб розмова двох половинок була спокійною. Вони повинні зважити всі за і проти і зрозуміти, чи зможуть вони далі існувати пліч-о-пліч або їм краще розлучитися.
Необхідно розібратися з причинами
Людина повинна заглянути всередину себе і зрозуміти, чому їй хочеться поводитися аб’юзивно.
Звичайно, спочатку індивід спробує себе виправдати і скаже, що друга половинка його провокує або на нього вплинуло його виховання. Але в результаті виявиться, що проблема у начальника партнера, який його всіляко придушує і не дає самовиражатися на робочому місці.
Звичайно, змінити свою поведінку може бути не так просто, але якщо людина постарається, у неї все вийде.
Іван Гудзенко