Психологія

Що є підтримуюче спілкування?

Здається, що у спілкуванні з близькими людьми немає нічого складного, потрібно лише слухати їх та бути на їхньому боці. Але, на жаль, часто люди більше думають про себе, аніж про оточуючих.

Що ж є підтримуюче спілкування?

Що є підтримуюче спілкування?

  1. Якщо в індивіда виникла якась проблема, ні в якому разі не можна командувати ним і вказувати йому, що потрібно зробити в ситуації, що склалася. Можна спокійно запитати індивіда про те, який тип підтримки йому потрібний для того, щоб він відчув себе краще.
  2. Здається, що у питанні «Як справи?» немає нічого незвичайного. Але, можливо, чи варто запитати у співрозмовника щось конкретніше, наприклад, що сьогодні принесло йому позитивні емоції і змусило посміхнутися?
  3. Багато людей люблять розповідати у розмові себе, забуваючи, як і в опонентів є потреба у вираженні своїх почуттів та емоцій. Саме тому людина повинна завжди розуміти, коли їй слід зупинитися і запитати свого друга чи знайомого про те, чи не хоче той чимось із нею поділитися.
  4. Навіть якщо у будь-якій проблемі людина не бачить нічого незвичайного, не варто намагатися підбадьорити свого знайомого фразою «це нормально». Краще дати її зрозуміти, що її обов’язково вислухають погано, про що вона захоче поговорити.
  5. Звичайно, іноді людям здається, що простіше забути про проблему, а не обмірковувати її кожну секунду, але вони роблять помилку, не намагаючись поставити себе на місце співрозмовника, якому можливо буває складно відпустити ситуацію. Краще запитати її про те, як події, що відбулися, змусили її себе відчути.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія