Які ж причини виникнення тривоги?
- Невпевненість у собі
Коли людина сумнівається у всьому, що вона робить, тоді і з’являється почуття тривоги та страху. Він перестає контролювати свої дії та піддається емоціям.
- Навколишній світ
Має велике значення у житті. Якщо навколо неї постійно відбуваються якісь негативні речі, то відповідно, вона на них негативно реагуватиме, тим самим викликаючи в собі тривогу.
- Дитячі травми
Якщо в дитинстві людину ображали однолітки або старші люди, то вона напевно часто відчуває тривогу або навіть страх. Це почуття може залишитися з нею на все життя.
- Слабохарактерність
Слабкий характер підкреслює, що виникає страх перед будь-якими труднощами у житті, із якими не буде боротися, лише тікати від них.
- Спосіб життя
Людина, яка веде поганий спосіб життя, наприклад: випиває, курить, вживає наркотики, не займається спортом, частіше піддається сумнівам і тривогам, ніж та, яка веде здоровий спосіб життя.
Як позбутися тривоги?
- Правильне дихання
Щоразу, коли людина відчуває тривогу, необхідно налаштувати подих. Почати глибоко та спокійно дихати. Тим самим тривога йде.
- Почати правильно мислити
Правильні думки – головна запорука упевненості. Про що людина думає, на те вона і перетворюється. Якщо часто думати про негатив, то з’являтиметься тривога та хвилювання. Щоб такого не було, потрібно правильно налаштувати свої думки та спрямувати їх у позитивний бік.
- Максимально скоротити проведення часу в інтернеті
Як відомо, інтернет, певною мірою джерело негативу.
Людина заходить подивитися новини, переглянути сповіщення із соціальних мереж, і, в результаті, зависає там на кілька годин, спостерігаючи за тими негативними речами, що відбуваються у світі, розуміючи, що вона ніяк не може на це вплинути. Після таких переглядів у нього з’являється тривога чи депресія.
Потрібно звести до мінімуму дозвілля в соціальних мережах і на різних форумах, і сконцентрувати увагу на чомусь позитивному.
Іван Гудзенко