Психологія

Правила щасливих та довгих відносин: чого повинні прагнути люди?

Деяким людям здається, що якщо їхні стосунки легкі та безторботні, то не треба над ними працювати. А потім у майбутньому партнери дивуються, чому це їм доводиться терпіти розбіжності та сварки у спілкуванні з коханою людиною. На жаль, відносини — це теж праця, але зробити їх гармонійними все ж таки можливо. Отже, як досягти щастя вдвох?

Правила щасливих та довгих відносин: чого повинні прагнути люди?

Якщо люди хочуть жити разом довго і щасливо, вони повинні прислухатися до наступних настанов

  1. Наприклад, щоб відносини були наповнені гармонією, і люди не хотіли розлучатися, їх мають поєднувати спільні традиції та погляди на життя. Партнери повинні хотіти здобути стабільність. І важливо відзначити, що світогляд і спільні інтереси — це не те саме. Світогляд — це установки, якими живе людина, її принципи, те, як вона розуміє навколишній світ.
  2. І люди повинні бути тактильними один з одним. Це означає, що вони повинні хотіти обійняти кохану людину, поцілувати її, іноді просто бути з нею фізично поряд. Якщо партнери планують жити разом довго, у них мають бути приблизно однакові уподобання в їжі, а також їх має тягнути один одному у сексуальному плані.
  3. А ще хоч стосунки і повинні бути стабільними, все ж таки в них потрібно привнести трохи новизни, інакше все може погіршитися. Все в цьому світі змінюється, нічого не залишається статичним, тому й відносини двох людей мають змінюватись. Наприклад, можна влаштувати побачення своїй коханій людині в тому місці, де вона ніколи не бувала. Можна скуштувати разом якусь екзотичну страву, не забувати про сюрпризи, особливо якщо друга половинка їх дуже любить. У жодному разі не можна дозволити побуту поглинути свої стосунки.
  4. До відносин повинні вступати дорослі люди, які вже сепарувалися від своїх батьків і навчилися вибудовувати особисті кордони. Близькі люди в жодному разі не повинні впливати на відносини двох половинок, інакше люди швидко розійдуться, так і не встигнувши зміцнити свій зв’язок.
  5. Партнери повинні підтримувати один одного, якщо вони хочуть стати щасливими разом. Це означає, що вони повинні мати можливість замінити один одного. Наприклад, якщо складеться така ситуація, чоловік має без проблем сидіти з дітьми, а жінка забезпечуватиме сім’ю, і це нормально. Головне, щоб про це домовилися кохані. Важливо, щоб люди не сприймали в багнети необхідність брати на себе відповідальність за свою другу половинку, бо іноді щось може вибивати її з колії.
  6. І, звичайно ж, якщо у відносинах є якісь проблеми, у жодному разі не можна їх замовчувати, важливо обговорювати будь-яке непорозуміння. Люди повинні вибудовувати діалог один з одним, якщо вони дійсно цінують свої стосунки і не хочуть, щоб вони закінчувалися.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія